TerraRist
TerraRist
23 January, 21:29

Нова функція "Спільноти" - Rojen обідився(

Нова функція "Спільноти" - Rojen обідився(

"Обіди" Rojena мені по паркану, чим частіше тим швидше зітреться, цей факт лише характеристика цього персонажу, певно (як і Батістута -вони два лаптя пара і може бути що пара одного розміру і з одного конвеєра) адміни ввели "чергове покращення" коли фуфлороб в своїй темі має можливість блокувати невигідних йому користувачів.
Відверто, то я аплодує адмінам з цією функцією - можна заманити Костяна82, Антошу, Акустику, Бегемота чи інших  і все - раз вони не відписали що фуфло, то апріорі аригінал і начхати що ти їх заблокував.
ДАЙОШ ФУФЛО В МАСИ!

22
23.01, 21:35Author
А я лише хотів написати коменти в його темі.
https://violity.com/ua/forum/topic/13036-podskazhite-po-predmetu
Той користувач скористався певною функцією, але ХТО ТУ ФУНКЦІЮ НАДАВ!?
Адміни не зрозуміли ще ЩО вони роблять????
"Фуфло в маси"!
Є можливість навіть в "спільноті" блокувати автору тих хто може його вивести на чисту воду.
Answers: 0
23.01, 21:37Author
Коли в мене буде фуфло я заблокує костяна міхаіла і профі на всяк випадок.А кум з племінником напишуть "браво біс супер знахідка, дорого! Куплю за мільйон."
Фіолєтовий дохне, і вбивають його діти та онуки тих хто його будував, нажаль.
Де Василь Федорович Detector? Де інші?
Modified by author 23.01, 21:50
23.01, 21:47Answer TerraRist
Извените пожалуйста я вас по ошибке заблокировал я хотел заблокировать того который делает ставки у меня в лоте рубль 1883 год . Просто у меня было не выкупы с минусовым рейтингом.
23.01, 21:54AuthorAnswer Rojen
Извените пожалуйста я вас по ошибке заблокировал я хотел заблокировать того который делает ставки у меня в лоте рубль 1883 год . Просто у меня было не выкупы с минусовым рейтингом.
Зрозумів, дякую за відповідь. Але ця тема створена через те, що є можливість для нечесних людей, я вважаю треба в "спільноті" таку функцію анулювати! Аук то інша справа, там можуть бути недоброзичливці з метою зірвати торги, але в Спільноті лише обговорення.
Answers: 1
23.01, 21:57Answer TerraRist
Подскажите какое фуфло??? если я не уверен  в подлинности предмета я выставил его на обсуждение чтоб убедиться в подлинности предмета.
23.01, 22:02AuthorAnswer Rojen
Подскажите какое фуфло??? если я не уверен  в подлинности предмета я выставил его на обсуждение чтоб убедиться в подлинности предмета.
Хотів написати в тій темі, але не склалося.
Answers: 2
23.01, 21:50
Доп
23.01, 21:51
Доп
23.01, 21:56Author
Rojen, з розумінням ставлюся до всіляких "випадків", маєте право і маєте можливість! До адміністрації питання...🍿
ПС
Не сприймайте критично назву теми, створена ДО з'ясування. Хочу почути відповідь на таку функцію Адміністрації, хоча вже і не знаю чия відповідь мене б задовольнила.
Modified by author 23.01, 22:00
23.01, 22:03Answer TerraRist
Rojen, з розумінням ставлюся до всіляких "випадків", маєте право і маєте можливість! До адміністрації питання...🍿 ПС Не сприймайте критично назву теми, створена ДО з'ясування. Хочу почути відповідь на таку функцію Адміністрації, хоча вже і не знаю чия відповідь мене б задовольнила.
На сайте Виолити я только один раз купил предмет который был под сомнением. С Уважением
23.01, 22:04Answer TerraRist
Без обид.
23.01, 22:10Answer Rojen
Я считаю что эту функцию нужно убрать. Хоть и сам в ней полностью не разобрался, предмет нужно выставлять на обсуждения и пусть эксперты делают заключение.
23.01, 22:16AuthorAnswer Rojen
Без обид.
До вас після з'ясування ніяких претензій. А от ві адмін-ції хотів би почути на хіба вони те зробили
23.01, 22:13
Доп
23.01, 22:14
Доп
23.01, 22:14
Как то так.
23.01, 22:32AuthorAnswer Rojen
Как то так.
Друже, я зрозумів вашу позицію,  я чекаю на відповідь адміністрації,  тож прошу не треба  не по темі.
Дякую
28.01, 23:02Author
Там і основа знаку криво випиляна(хрест на короні)
16.02, 11:29
Наверное назад выкупил и снова продаёт )))
16.02, 18:30AuthorAnswer minelaboff
Наверное назад выкупил и снова продаёт )))
😁😁😁
16.02, 13:37
Це як Фєнікс який "возрождаєтся із пєпла".
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose