Феодосий_2
Феодосий_2
5 February, 18:32

Поповнення колекції музею грошей та проблеми які заважають...

Поповнення колекції музею грошей та проблеми які заважають...

Вітаю спільноту . Як  фундатор  музею вирішив написати про проблеми  з якими постійно приходиться стикатися при поповненні фондів музею грошей. Перша проблема : це проблеми з науковим прикріпленням місця знахідки в Україні придбаних монет в фонди музею.  Як правило цікаві  для науки монети  з комплексу перепродують вже перекупники ,а вони або вводять в оману  або дуже поверхнево подають місцевість важливої  наукової знахідки...Мрію коли нарешті будуть приняті прогресивні Европейські музейні закони що знахідки в першу чергу поступають  в спеціалізовані музеї ,а лише потім коли музеї  офіційно відкажуться від "не цікавих " для них монетних  чи банкнотних знахідок грошових скарбів  на аукціони чи торгові площадки колекціонерів любителів.
 Друга проблема це  коли грубо порушуючи чи прикриваючись постійно міняючимися  правилами  торгової площадки "Віоліті"  лоти   які ти виграв та отримав про це офіційне підтвердження  увечері, зранку дізнаєшся що торги  продовжені і їх закінчення перенесли ще на 24 години  ,але заднім часом за півгодини раніше ніж про це  сповістили в уже закінчений аукціон. Так ось  саме цікаве далі ,коли адміністратори після надання мною беззаперечних фактів у вигляді  документальних скринів моєї правоти рекомендують звернутися до керівництва "Віоліті", а там  на твої звернення  типово совкові окрики : "будете далі сперечатись - забаним"... Ось цікаво власник "Віоліті " знає про ці значні  порушення ,скандали та проблеми  ???
 Третя проблема як та "притча во язицех ":  проблема з пятихвилинним продовженням ставок якою дуже зловживають зависливі та не порядні користувачі "Віоліті", як це було наприклад  сьогодні. Аукціон срібної монети  з початковим стартом в 3000 гривень розпочався після 15 години  . Усього два учасники : я і іще один учасник :kka917 ( по повадкам або держслужбовець "на броні"   в робочий час умисно  розтягуючий  своє задоволення  ,або ранній молодий пенсіонер також явно з держорганів). Чітко розуміючи що лот він не виграє, kka917 більше ніж півгодини методично  в останні секунди пятихвилинки до закінчення  не перебитої ним  моєї ставки   більше 40 разів  продовжував торги добавляючи по кілька десятків гривень... А були  на памяті аукціони де зловмисники методично добавляли по гривні продовжуючи часові качелі ... Для мене час - дорогоцінний, для них гра в злорадство . Я учасник багатьох міжнародних аукціонів включаючи і згаданий мною в тегах "Heritage Auctions" ,але таких довгочасових "пятихвилинок" ніколи не бачив . Тому пропоную внести зміну до правил, що якщо торги  затянулися  більше ніж на 10 хвилин між двома учасниками то час слідуючої ставки з кожним разом зменшуеться на хвилину, аж до завершальної переможної ставки. Тоді зловживань більше не буде ...            А як Ви  думаєте  шановні колеги  ???  Ваші думки та  актуальні пропозиції по затронутим проблемам  мені та адміністрації "Віоліті" будуть вельми  цікаві . 

Messages
30
05.02, 20:58
Не зовсім зрозумів ваш пост..Багато всього..З приводу "подовження ауків":бувають якісь трабли техничного походження та через то лонгують на добу лоти,закінчення котрих припало на час траблів.Наче все ок..З приводу антіснайпера згоден з вами на 100%:сам терпіти не можу,коли хочу щось придбати,та вже скоро "фініш",але "приходе" хтось та порте погоду та нерви)))..Але що зробишь-перемогає міцнішій...А з приводу місця знахідки...Знов же:розумію та підтримую..Але:кому воно зара треба..Сорі за цінізм..Ну побаче хтось артефакт у музеї,зрадіє та прокинеця в йому гордість за прадідів..Хоча за великим рохунком буде пофігу:чи то воно знайдено у Криму,чи то в Одесі..Повірте-це проза сьогодення..Далі буде не краще..
Answers: 0
05.02, 22:11
Є функція "автоставка" і  якщо "час дорогоцінний" можна її поставити і займатися своїми ділами поки "зловмисник" злорадствує, в любому випадку ви визначаєте для себе максімум ціни на лот)
06.02, 00:09AuthorAnswer ДОНЕЦ
Спокійно займатися справами при "качелях " зловмисника  -  для мене не реально.Тому я і пропоную зміни в правилах на "Віоліті " які потрібно на мою думку корегувати для зручності та не допущення зловживань в подальшому від нерадивих гравців" в кальмара в довгу "...
Answers: 0
06.02, 07:07Answer ДОНЕЦ
Указ «семь-восемь» шьёшь, начальник?
Answers: 0
Answers: 2
06.02, 00:48
Валерьянки сначала принять - 
Дела спокойнее пойдут...
По накатанной   без нерфов...
При шаге 1 ставка = 1 грн...
Делов то....
Answers: 0
06.02, 00:50
П с
Кошти те ж треба не жалкувать...все в дело до последней нитки...
Answers: 0
06.02, 01:31
Насчет чо дорого- дык все выкопано...ничо свежего..
...нову локацию нашел..
Линк кинул - место забронировал...лопату наточил...
Если дадут - из марсианской поверхности сделаю лунный пейзаж..
...чо накопаю все в музей 
....бесплатно...
То шо пообещали -  то до скончания веков ждать будете....
Я не про  прадедов пишу...
Про  обіцянки котрими годують..


...


.
06.02, 07:12Answer tonkiy
Не имеешь правa, старший приказал!
Answers: 0
Answers: 1
06.02, 06:48
з добрим Ра
прикольна тема,я наприклад і не знав про такі нюанси,думав тільки в мене,...стоїть наприклад лот,тиждень ,два,місяць.ніхто його не займа,і тут я бац ставочку,і зразу за хвилину півтори...бец і ставка перебита,..отакі-то справи...то може зробити закон про строк годності товара,..залежався лот ,значить з ним щось не так,а коли їх одинакових тьма,то і я не продам свій і мій конкурент зависа,не в каждого наприклад попадаються динарії родьби їх Пій тільки що склепав..отакі то справи наші
Modified by author 06.02, 07:10
06.02, 13:08Answer poljanyn
з добрим Ра прикольна тема,я наприклад і не знав про такі нюанси,думав тільки в мене,...стоїть наприклад лот,тиждень ,два,місяць.ніхто його не займа,і тут я бац ставочку,і зразу за хвилину півтори...бец і ставка перебита,..отакі-то справи...то може зробити закон про строк годності товара,..залежався лот ,значить з ним щось не так,а коли їх одинакових тьма,то і я не продам свій і мій конкурент зависа,не в каждого наприклад попадаються динарії родьби їх Пій тільки що склепав..отакі то справи наші
Доброго!
Думаю, справа ось в чому...(з власного досвіду)
Подобається якийсь лот, але зараз не до нього. Є інші потреби, але і лот хочеться купити. Додаю в "обрані". Минає якийсь час, а ситуація та ж сама - і хочеться, і колеться) Аж тут хтось робить ставку, я розумію, що "хотілка" вислизає, і вклинююся в аукціон.. Зазвичай, якщо дозволяє час, свої торги починаю рівно за 5 хвилин до закінчення. Менше часу на роздуми "конкуренту" - більше шансів купити. Якось так...
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
06.02, 09:22
По поводу "антиснайпера" - нет, он нужен, потому как без него - начнется секундо-хантинг, как это бывает на EBay, и масса лотов просто начнет уходить мимо тех кто хочет их купить)
По поводу времени - "автоставка" это выход, я сам часто просто ставлю её, и если нет - то нет, свою макс. цену, я знаю и если кто-то хочет взять дороже - "все пути открыты". А ставки и предложения цены в последние 5 минут - само по себе, вид дро...рства, которое надо карать правилами.
06.02, 10:28AuthorAnswer Aniks
Я також не проти "антиснайпера" , а проти "розтягування резини" по закінченню торгів виключно між двома учасниками !!!  Це  коли один з них зловмисник  та робить  свою пятьдесяту пятигривневу ставку на останніх секундах пятихвилинки  знову продовжуючи її ще на 5 хвилин та  отримує від цієї "гри в кальмара в довгу  "кайф" від недосконалості закоренілих правил "Віоліті"...
06.02, 14:30Answer Феодосий_2
Так, а в чём, "злоумышленность" ставящего? Если есть автоставка? Что он предложит больше чем вы?) Я делая автоставку - обозначаю границы своего интереса если больше мне уже не интересно и пусть забирает. Я найду ещё.
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 0
06.02, 11:46
Як на мене усе вирішує автоставка - ставлю максимум у скільки я особисто оцінюю цей лот і сплю собі  спокійно. Виграю - ок, не виграю ну і не треба мені за таку ціну.
Іноді бувають розгони - але теж "нах мені не треба за таку ціну, свій максимув вказав" 
Продовження напрягають, але відношусь із розумінням. Усіляке буває і було б не чесно до інших учасників аукціону якщо б вони упустили лот через технічні причини
Modified by author 06.02, 11:48
Answers: 0
06.02, 13:48
Настоящий коллекционер может годами ждать ,,правильную,,  вещь,  а поторговаться 2, 3  часа и переиграть ,,антиснайпера,,  после годов ожидания уж как то можно.
Answers: 0
06.02, 14:45
Тема ні про що. Бред. Зараз почнуть продавці претензіїї виставляти, що покупці чекають кінця торгів та роблять ставки за 5 хвилин до кінця торгів, щоб дешевше купити. Автоставка всі ці проблеми вирішує. Щось не подобається- проходь повз. Нашли проблему. Немає слів.
Answers: 0
06.02, 20:57
Була в мене тут тема.. я там за марки торгувався. Так от були там і ставки в останню секунду, в 1 гривню - з десяток разів.  Так це дратує. І лот я той виграв, в мене чат з продавцем відкрився, я навіть з продавцем домовився о зустрічі. - Але адміністрація вирішила чомусь той лот продовжити ще, ну і там звісно вже його виграв хтось з захмарним рейтінгом. Так шо я в цілому розумію про шо пише автор, хоча думки треба четкіше висловлювати.
Answers: 0
06.02, 21:41
Коли "будуть приняті прогресивні Европейські музейні закони" аматорам не буде можливості ні пійти до ближнього лісу покопати, ані зібрати хоч на щось схожу колекцію, ані продати те що раз на купу років підфартило знайти. Право пристойного колекціонування й так монополізовано.
 Вашого музею не бачив, й взагалі "доросла" нумізматика не моя тема, але музейною справою цікавлюся й спостерігав "еволюцію"асортименту та якості виставлених експонатів на протязі вже, не побоюся сказати, десятиліть.
Багатьом подобається така перспектива?
П.С. Все вищесказане  - моє особисте оціночне судження.
Answers: 0
29.02, 18:30Author
Вітаю  коллеги .Купив в колекцію музею генуєзьський аспр  Каффи першого випуску . І знову ті ж граблі з любителями потянути час та ставити на лорогій монеті через 4 вилини ставку в одну гривню .Фото прикладаю ,а то деякі так і не розуміють чому правила з "довгограючими пять хвилин" на Віоліті  потрібно міняти !!!
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
Answers: 0
02.03, 22:11
Якщо лот дуже потрібен,  то сидітимете хоч до ранку по 5хвилин, а не хочете сидіти - то зразу ставте свою доступну ціну, інакше - чим більше ставок робите, тим більше заробіток аука (ставки ж платні).
Answers: 0
04.03, 23:04
Шановний Феодосий_2, скажіть, будь ласка, як точно називається Ваш музей і його адресу; сайт в інтернеті, якщо є - а раптом можна його буде відвідати, коли опинюсь поблизу.) З повагою.
05.03, 11:13AuthorAnswer LOGOTYPE18
Мій музей має назву "Феодосійський музей грошей".В даний час він призупинив свою роботу після того як в Крим зайшли росіяни. Нова влада запропонувала мені переписати фонди музею в музейний фонд росії ,тоді вони переоформлять на мене російський договір на аренду приміщення на яке у мене був пільговий договір як для музею ще української влади. Після того як я відказався  на мене почався тиск.Спочатку один за одним звільнилися усі працівники. Потім  двічі порушували проти мене крімінальну справу за "незаконне знаходження в муніципальному приміщенні", оскільки український договір "для них не указ ". Потім дали команду відключити там єлектроєнергію ,незважаючи на те що  музей був під охороною приватної компанії та сигналізації з відеоспостереженням. Я як міг опирався звертаючись до материкових ліберальних російських ЗМІ (в журнал "Сноб"). Вони надрукували статтю що у нумізмата в Криму відбирають приміщення музею. Все це якось відстрочило мое перебування та дало змогу для поспішної євакуації фондів  в моє однокімнатне приміщення 40м  яке знаходилось поруч по тій же адресі в самому центрі міста по вулиці Куйбишева 12. Потім мені офіційно через публікацію в місцевих ЗМІ дали срок в три дні з вимогою залишити приміщення . Усі стенди,габаритні експонати  ніяк не вдалося розмістити при перевезенні з чотирьох кімнатного приміщення музею в однокімнатне. Тому прийшлось просити друзів  та перевозити до них. Після чого забравши устав та печатку музею ,я запасся  роздруківками документів на вивіз валюти з рф на сумму в 10 000$  і це дало змогу вивезти обігові банкноти світу та обігові монети Европи через Білорусь потім в Польшу по отриманому раніше українському  біометричному безвізоваму паспорту  в Україну. Зараз в Рівному де я мешкаю ,створюю новий регіональний  музей грошей. Музей грошей Феодосії - міжнародно признаний музей. Ми є у Вікіпедії ,там є і посилання на сайт музею . Сайт довелося переносити на нову площадку американську ,оскільки після 2014 року сайт був заблокований Роскомнадзором через проукраїнські розділи сайту  музею як то монети "україніки" та популяризацію грошей України... Зараз він в українському сегменті інтернету,але поки не підтримується  через відсутність коштів.Даю посилання на музей у Вікіпедії ,а в ній є перехід на  діючий сайт музеюhttps://moneymuseum.cash/ . Також даю посилання  на  відео з системи спостереження однієї з спроб серед білого дня працівниками музею старожитностей Феодосії яких послав його директор на захват приміщення з вивезеними туди фондами музею які хотіли  потім віджати ...


05.03, 13:26Answer Феодосий_2
Оце так історія... Можна кінофільм знімати, на жаль. Я ж чого ще запитав - я не нумізмат, є альбом з монетами ще з дитинства, з СРСР, як пам'ять про дитинство, хоча б точно знаю, що не підробки.) Але не нумізмат. І Ви в мене колись придбали одну штучку, писали, що для музею грошей. Така була собі, мабуть, не точно монета, але гарна у формі великої монети американська тройська унція срібна 31,1 грам. І у мене в пам'яті відклалося, що нібито у Феодосії Ви були. А це бачу - лоти Ваші у Рівному. Думав, може це я щось не так пам'ятаю щодо Феодосії, або музей перемістився до Рівного. Тепер зрозуміло, що цілий серіал відбувся. Ну, що тут скажеш - миру Вам, здоров'я та наснаги! З повагою.
14.05, 21:26AuthorAnswer LOGOTYPE18
А ось мене вразило те що відповідь мені тут Ви вінничанин пишете на українській ,а розмовляєте та мислите по російськи  і свої лоти тут на Віоліті виставляєте російською. Цитую опис Вашого лота : "Красивая фигурка. Оригинал Клеймо «кресты» (соответствует 1946-1954 гг). На самом кончике левой лыжи – микроскол, щербинка (см. последние фото). При необходимости отвечу на вопросы." Ну тоді відповідайте !!! Домислити що я переїхав з Феодосії до Рівного із за війни не хватило клепки ???     І те що монет я з музею Феодосії  не вивіз ,також потрібно розжовувати Вам ??? А усі монети які я тут як закоренілий нумізмат виставляю  - так це усі до одної монети які мені поступили з різних джерел включаючи клуб колекціонерів міста Рівне та зарубіжні аукціони де я їх купив  знаходячись уже поза межами Криму ...Оскільки нумізмат без монет - що риба без води викинута на берег. Та й монети я продовжую активно колекціонувати . А ще я їх обмінюю та купляю в тому числі і на Віоліті. Так що навзаєм я Вам також скажу -   миру Вам, здоров'я та наснаги ...А ще бережіть себе, та не міряйте інших по собі!!!
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
Answers: 1
14.05, 21:47
Так, я бачу, що Ви точно вражений.... Що Ви тут плетете? Де я Вас тут "міряв по собі". Щиро питав.  Ви усім користувачам Віоліті, які щось написали російською послання написали, чи обмежилися тими, хто з Вами у темі спілкувався? Передивіться - тут декілька осіб Вам російською писали, Ви їм також побажали чи Вас тільки стосовно мене понесло.? До речі, якщо вже Вас так клинить, то не "на українській", а "українською"; не "із за", а "через"; не "не хватило", а "не вистачило"; не "до одної", а "до однієї". Будьте здоровим.
Modified by author 14.05, 23:01
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.