Magic75
Magic75
10 February, 22:22

На обговорення, 5 Рублів, 1889 р.

105
10.02, 22:25Author
Вибачаюсь, НА ФОТО випадково додав фото 15 рублів на вагах
Answers: 0
10.02, 22:30Author
Додаткові фото
10.02, 22:30Консультант по коллекционированию
Добрий вечір. Це не проблема. Поступили запити на обговорення монети,  дякую, що створили тему.
10.02, 22:32Author
Додаткові фото
10.02, 22:33Author
Історія:
Лот був придбаний на сайті Віоліті
10.02, 22:59
Мне итересно кто то ответит.Из опытных колекционеров?
10.02, 23:03Author
Шановні Експерти! Доброго часу доби!
Доєднайтесь будь-ласка до обговорення! 
Дуже вдячний. 
З повагою до всих
11.02, 17:56
Это не оригинальная монета
11.02, 18:06Answer Suveren007
на что стоит обратить внимание? По каким признаком вы принимаете такое решение?
11.02, 18:56AuthorAnswer Suveren007
Чим Ви поясните, що це не оригінальна монета?
11.02, 19:17AuthorAnswer Suveren007
Я вибачаюсь, але це- сторінка для обговорення предметів.
Якщо Ви висловлюєтесь, що монета не оригінальна, тоді Ви якимось чином маєте це обґрунтувати.
Якщо Ви Експерт, поясніть мені і Спільноті, чим Ви керуєтеся в своєму ствердженні?
Answers: 3
11.02, 19:00Author
Доброго вечора! 
Попрошу досвідчених Фахівців, висловити будь-ласка свою думку стосовно даної монети!
Дякую. 
З повагою.
11.02, 21:14
Как по мне, то обсуждаемая монета является копией.
Обратите внимание на одинаковые фрагменты и одинаковое их расположение (указанные на фото с Вашей монетой):
1. Буква О
2. Городок над буквой О
11.02, 21:16
Фото кликом увеличивается
11.02, 21:37
Magic75 зараз вам достатньо аргументів, що це підробка?
11.02, 21:57Author
Дякую Вам. Поки що, аргументів не достатньо. Дані приклади можуть бути різним роком, різним чеканом. Все ж таки хотілося б почути думку Експерта.
Дочекаємося ранку. Сподіваюсь на вердикт Фахівців.
11.02, 22:11Консультант по коллекционированию
Не бачу там справжності.
11.02, 22:48
Основное, наиболее очевидное - гурт.  Посмотрите внимательно на гуртовую надпись и сравните с другими монетами - шрифт крупный, широкий, глубокий в отличие от оригинала, особенно крупные АГ в отличии от оригинала, где буквы бывают без глубокого и широкого прочекана, иногда с трудом просматриваются
11.02, 22:59AuthorAnswer Suveren007
Основное, наиболее очевидное - гурт.  Посмотрите внимательно на гуртовую надпись и сравните с другими монетами - шрифт крупный, широкий, глубокий в отличие от оригинала, особенно крупные АГ в отличии от оригинала, где буквы бывают без глубокого и широкого прочекана, иногда с трудом просматриваются
Дякую, Suveren007.
Пам'ятаю, ми тоді змагалися з Вами за цей Лот.
Цікаво, чому Ви тоді продавцю не сказали, шо то копія
Modified by author 11.02, 23:00
Answers: 1
Musat1299
11.02, 23:14
5р 1897 , 10 р 1911 , 5р 1889, 94(+/-?) кліпалися з злота несанкціонованих приісків в РФ до 2012-13 р, казали спочатку там же на місці , потім в Мацкві .
Потім лавочку вроді прикрило фсб - вроді би ...
Як правило проба <московських клєпачей> вища за 900 .
11.02, 23:21AuthorAnswer Musat
5р 1897 , 10 р 1911 , 5р 1889, 94(+/-?) кліпалися з злота несанкціонованих приісків в РФ до 2012-13 р, казали спочатку там же на місці , потім в Мацкві . Потім лавочку вроді прикрило фсб - вроді би ... Як правило проба <московських клєпачей> вища за 900 .
Дякую, Вам
Musat1299
11.02, 23:25Answer Magic75
Дякую, Вам
Не факт що ваша з кузні <абрамовіча> 
Перевірте пробу
11.02, 23:39AuthorAnswer Musat
Не факт що ваша з кузні <абрамовіча>  Перевірте пробу
Дякую! І дякую всим!
Лот був придбаний на сайті ВІОЛІТІ, в 2022 році.
Продавець- Client931100, на даний час активний.
Мені відповіли в підтримці, що нажаль не можуть допомогти в цьому питанні. 
Я фронтовик. І мені шкода, що так все вирішується. Нажаль.
До всих з повагою.
12.02, 18:56Answer Magic75
Є дуже корисна книга 
Кримінальний кодекс України
там є    
  Стаття 190. Шахрайство 
ч. 3  Шахрайство, вчинене в умовах воєнного чи надзвичайного стану, що завдало значної шкоди потерпілому, 
...позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.  

якщо вважаєте , що Вас обманули навмисне і продавець знав про підробку то пишіть заяву.

але може бути,  що  і сам  Продавець- Client 931100  не знав,  що це копія.    і таке буває.   просто помилка продавця. не уважність.
без умислу.
errare humanum est     лат. - людині властиво помилятись

з повагою
13.02, 09:02AuthorAnswer proton777
Є дуже корисна книга  Кримінальний кодекс України там є       Стаття 190. Шахрайство  ч. 3  Шахрайство, вчинене в умовах воєнного чи надзвичайного стану, що завдало значної шкоди потерпілому,  ...позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.   якщо вважаєте , що Вас обманули навмисне і продавець знав про підробку то пишіть заяву. але може бути,  що  і сам  Продавець- Client 931100  не знав,  що це копія.    і таке буває.   просто помилка продавця. не уважність. без умислу. errare humanum est     лат. - людині властиво помилятись з повагою
Цікаво. 
Дякую
Answers: 2
11.02, 23:51Author
Дуже шкода.
Це виходить, що дивлячись на мій нік-нейм люди будуть проходити мимо.
Цікаво, чому я маю нести за це відповідальність і відчувати себе якось ніякого...?
На моєму місці міг опинитись будь- хто...
Чому немає чіткої експертизи, чи то перевірки Лоту перед його виставленням на торги?
Чому людина не на всі 100 освідчена в предметі має втрачати кошти?
На даний момент я повернувся з фронту і маю проблеми вдома.
Питання: ЧОМУ?
До всих з повагою.
12.02, 00:31
Якщо це копія, але з золота, то вона мінімум коштує по вазі золота. Тобто немало. З експертизою складно, бо і експерти теж не одразу відслідковують ознаки підробок, поки накопичиться історія, поки підробки стануть регулярно з'являтися, проходить час, я так це розумію.
12.02, 01:01AuthorAnswer Docadept
Якщо це копія, але з золота, то вона мінімум коштує по вазі золота. Тобто немало. З експертизою складно, бо і експерти теж не одразу відслідковують ознаки підробок, поки накопичиться історія, поки підробки стануть регулярно з'являтися, проходить час, я так це розумію.
Дякую!
Але, це не рятує від втрати, яку я несу від звичайного шахрайства.
Чому я, як клієнт сайту, який сплачує гроші за виставлений Лот, не захищений від шахрайства, як і мої покупці? Чому це працює в НАШІЙ державі?
У нас колись буде Правда?
Чому не пред'явити претензії людині, яка колись виставила це на торги?
В мене це нова сторінка. Я не перекуп. Я намагався зберегти кошти зароблені в боях, щоб зберегти щось для сім'ї. 
Я не фахівець в золоті. В мене всі сподівання були на Експертів, які мають слідкувати за автентичністю.
Я плачу за це кошти (відсоток від продажу)
Що взагалі відбувається???
Ми тут не захищені виходить?
Добре, що на обговоренні помітили щось не те звичайні клієнти.. Чому цього не помітили тоді, коли купував цей Лот я?))
Дивно
12.02, 01:17Answer Magic75
Всё купленно, вы в сделку изначально не входили, вот с вами так и поступили, здесь каждого по кругу пустят, но не меня, я всё знаю
12.02, 10:32Answer Magic75
Я думаю або експерти не відсліджують лоти із власної ініціативи, або не встигають. Я неодноразово вказував експертам на лоти ,яки були підробкою, при чому ці лоти висіли на Віоліті декілька днів. Після моїх вказівок лоти закривали. В мене самого була ситуація, коли я купив лот який потів визвав сумніви. Експерти Віоліті признали цей лот оригіналом. На профільних форумах досвідчені люди виявили сумнів відносно того, що це оригінал. Куплений був у людини з рейтингом більше 1000.
12.02, 11:18AuthorAnswer Ronny73
Я думаю або експерти не відсліджують лоти із власної ініціативи, або не встигають. Я неодноразово вказував експертам на лоти ,яки були підробкою, при чому ці лоти висіли на Віоліті декілька днів. Після моїх вказівок лоти закривали. В мене самого була ситуація, коли я купив лот який потів визвав сумніви. Експерти Віоліті признали цей лот оригіналом. На профільних форумах досвідчені люди виявили сумнів відносно того, що це оригінал. Куплений був у людини з рейтингом більше 1000.
Дякую Вам!
З повагою
12.02, 13:21Answer Magic75
Справа в тому, що сайт не береться гарантувати будь-що, це просто майданчик для продажу чи купівлі, тут немає спеціальних експертів на зарплатні, які б щось перевіряли по запиту чи перед виставленням, бо це б коштувало б набагато більше, ніж той процент, що бере Віоліті за обслуговування угод.

Тобто ми всі платимо за зручний технічний сервіс з продажу, а не за експертизу - її потрібно замовляти окремо деінде. Всі консультанті на Віоліті, як я розумію, консультують безкоштовно, коли мають час.

З урахуванням того, що зараз з'являється дуже багато "новеньких" підробок, які продають як через нові, так і через деякі старі акаунті, треба бути максимально пильним.

І ще - не звертайте уваги на токсичних та хамовитих юзерів, їм за забавку дратувати та ображати, а вам воно не потрібно, просто обійдіть гівно, нехай хоч усреться.

Бажаю вам витримки та вдачі.
12.02, 15:36Консультант по коллекционированиюAnswer Docadept
Так і є!
Насправді коли всі регіструються на сайті то ставлять зелену галочку що з Правилами  та Умовами згодні і ознайомлені,але ніхто ці Правила не читає.
Ось ці Правила,раджу уважно ознайомитись.
https://violity.com/ru/rules
Нажаль попадають сюди і підробки.
Консультанти це такі ж користувач як і інші,але вони допомогають своїми знаннями та опитом якщо в профільний гілці Спільноти виникають теми з запитаннями.
На інших сайтах і цього немає.
Тому кожен повинен ознайомитись з Правилами і вирішити для себе влаштовує його чи ні.
Дякую за розуміння.
Чим можу,тим допомогаю.
12.02, 06:52
А ви подумайте кому це вигідно. І ви впевнені що відправили той лот який був виставлений? Ну і в неті є розповідь про створення цього сайту, подивіться. А також на реальні ціни і за які купляють. Не раджу тут продавати а бо купляти щось дороге. Так погратися різним непотрібом.
12.02, 08:17Author
Вдячний всим, хто підтримав. 
З повагою до всих.
12.02, 08:41
У вас все буде добре, ця монета це просто залізяка, ви ж знаєте, що насправді варте у цьому житті, віднесіть у ломбард, за грн 150 або взагалі безкоштовно дізнайтесь пробу, якщо в них є спектральний аналізатор попросіть зробити фото, я думаю вона с золота, тож виставити її як не оригінальний виріб в розділі копії, або лом дорогоцінних металів, з резервом, не буде проблемою. Це ситуація, яка потребує вирішення, не більше)))
12.02, 09:17AuthorAnswer Moneylove
У вас все буде добре, ця монета це просто залізяка, ви ж знаєте, що насправді варте у цьому житті, віднесіть у ломбард, за грн 150 або взагалі безкоштовно дізнайтесь пробу, якщо в них є спектральний аналізатор попросіть зробити фото, я думаю вона с золота, тож виставити її як не оригінальний виріб в розділі копії, або лом дорогоцінних металів, з резервом, не буде проблемою. Це ситуація, яка потребує вирішення, не більше)))
Дякую!
З повагою.
12.02, 09:56Answer Magic75
Но вы всё равно в минусе, рано успокоились. Пытайтесь до последнего её кому-то впарить, на других площадках, можете чуть подождать и потом выставить снова
Уйти в минус не годится, пусть лучше кто-то другой в минусе будет
12.02, 11:47Answer Blesna_star
Гарні у вас поради я бачу, дуже по нашому
Answers: 4
12.02, 13:37Author
Дякую Богу за соцмережі, щодо висловлення ганебних повідомлень від людей-0, що до них неможливо дотягнутися.
Blesna_star, перед тим, як провокувати, випий заспокійливе. 
З такими як ти немає сенсу спілкуватися, бо ти є розруха. Ти не існуєш. Існує тільки те, чим ти тицяєш в ті клавіші. Ти забуття і поганий сон чувака, який проснувся не на тій лавочці, не в тому парку і не в тому місті. Ти- вподобання неіснуючої істоти. 
А ця тема для ЛЮДЕЙ.
Не твоя тема.
Пропади, будь-ласка.
12.02, 14:21Answer Magic75
Так ты сказал что если я кого-то обману, то потом буду в минусе
Раз ты сейчас в минусе, значит ты или тупой или уже кого-то успел обмануть. Или ты отказываешься от своих слов овощь?
12.02, 14:50AuthorAnswer Blesna_star
Так ты сказал что если я кого-то обману, то потом буду в минусе Раз ты сейчас в минусе, значит ты или тупой или уже кого-то успел обмануть. Или ты отказываешься от своих слов овощь?
Вибач, але я не зовсім розумію, що ти верзеш.
На якій мові ти говориш?
Ти мандрівник з космосу?
Тоді, як ти здогадався про віоліті???
Це дива)
12.02, 16:40
Шановний Magic75, є випадки, що й слабують копії (компанії називати не буду з етичних міркувань) або підміняють (розкриваючи слаби) оригінали на копії чи грейдом нижче.
Є золоте правило, якщо сумніваєшся, краще не купувати.
Щиро бажаю Вам поповнення колекції оригіналами.
12.02, 16:48Answer Qvatro
"щиро бажаю" ага конечно, какой вы искренний к человеку которого впервые видите, хватит успокаивать этого нумизмата-нытика, он сам виноват что дал поиметь своё недоверие барыге
Modified by author 12.02, 16:48
12.02, 17:05Answer Blesna_star
Просто делюсь вышесказанной информацией с Magic75 и другими участниками форума.
12.02, 16:51AuthorAnswer Qvatro
Шановний Magic75, є випадки, що й слабують копії (компанії називати не буду з етичних міркувань) або підміняють (розкриваючи слаби) оригінали на копії чи грейдом нижче. Є золоте правило, якщо сумніваєшся, краще не купувати. Щиро бажаю Вам поповнення колекції оригіналами.
Дякую, Друже
13.02, 09:05AuthorAnswer Qvatro
Шановний Magic75, є випадки, що й слабують копії (компанії називати не буду з етичних міркувань) або підміняють (розкриваючи слаби) оригінали на копії чи грейдом нижче. Є золоте правило, якщо сумніваєшся, краще не купувати. Щиро бажаю Вам поповнення колекції оригіналами.
Дякую, Друже
12.02, 18:58
Є дуже корисна книга
Кримінальний кодекс України
там є

Стаття 190. Шахрайство
ч. 3 Шахрайство, вчинене в умовах воєнного чи надзвичайного стану, що завдало значної шкоди потерпілому,
...позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.
якщо вважаєте , що Вас обманули навмисне і продавець знав про підробку то пишіть заяву.

але може бути, що і сам Продавець- Client 931100 не знав, що це копія. і таке буває. просто помилка продавця. не уважність.
без умислу.

errare humanum est лат. - людині властиво помилятись

з повагою
12.02, 21:20
а щоб таких питань не виникало то вирішують все мирно продавець і покупець. з пов
13.02, 11:49Author
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, САЙТУ ВІОЛІТІ!!!
ЗВЕРНЕННЯ:
Client931100- ЯВЛЯЄТЬСЯ АДЕКВАТНИМ ПРОДАВЦЕМ- ПОКУПЦЕМ.
РЕКОМЕНДУЮ ДО СПІВПРАЦІ!!!
СВОЇ СЛОВА ПРО ШАХРАЙСТВО  ПОВЕРТАЮ НАЗАД!!!
ЛЮДИНА ЧЕСНА І ПОРЯДНА!!!
ВИБАЧАЮСЬ ПЕРЕД ВСИМИ І ДЯКУЮ ТИМ, ХТО ПІДТРИМАВ МЕНЕ!!!
ВСИМ ВДАЛИХ ТОРГІВ!!!
З ПОВАГОЮ, ВОЛОДИМИР!!!
13.02, 11:55Author
А тебе не існує як людини.
Ти якась істота!
На тебе прийде свій час!!!
13.02, 20:00Answer Magic75
я Вам так і написав ...... Продавець- Client 931100 не знав, що це копія. і таке буває. просто помилка продавця. не уважність.
без умислу.
13.02, 13:08
Blesna_star-ты общатся научись с людьми нормальными, от куда взялась такая субстанция  на виолити? Я уже перевёл человеку деньги-так как он порядочный покупатель и монета оказалась действительно  копией
13.02, 13:38
Зря Вы все обижаетесь на этого торговца блеснами. Он нам всем доказал, что словарный запас совсемне нужен -  вполне можно обходиться матюками - а ими он владеет в совершенстве.
13.02, 14:00
Согласен, такого существа  на Виолити еще не было - за месяц своего существования на аукционе залил грязью все, до чего смог дотянуться.
13.02, 15:48
Мне кажется что его кто-то попросил обгадить людей , нулевик ! Зачем с ним общаться, он тролит и это заказ
13.02, 15:51
Он и статуэтку обгаживает , рядом запрос и тоже мат , обратите внимание: и пишите модератору
13.02, 15:53
Это может и против Виолити провокация!
13.02, 17:24
Сам лот уже давно обсудили ( подлинность не подлинность) а ты обсуждаеш участников форума ( кто лох,кто не лох) посмотрел бы я на тебя когда ты в глаза им это говорил бы,так что не пора ли тебе закрыть свой рот.
Answers: 7
13.02, 18:47Консультант по коллекционированию
Периодически на Виолити появляется очередной бунтарь- клоун.
Эта сущность питается ответами на его посты.
Лучшее средство от такой напасти-
Вечноеееее забвениееееее.
Кстати,может появлятся через промежутки времени один и тот же персонаж под другим ником.
Modified by author 13.02, 18:53
13.02, 19:01Консультант по коллекционированию
Здаётся мне,больно на нашего старого знакомого похож,только матом стал ругаться и борзеет,но английский знает.
Здравствуйте,коллега!
Modified by author 13.02, 19:01
13.02, 20:23Answer antosha
Та не он сейчас в америке.
13.02, 20:29Консультант по коллекционированиюAnswer Трифан78
А шо в Америке интернету нету?
13.02, 20:38Answer antosha
Диму изучил хорошо,стиль не тот, Дима хоть по делу больше говорил,а этот наезжает на людей  на ровном месте.
13.02, 20:40Консультант по коллекционированиюAnswer Трифан78
Школота какая-то, зуммер.
13.02, 20:34
Та ни с кем тебя не путают, Димачка нормальный, то у них предвзятое отношение к ниму. Какой резерв на твой лот,ответишь?
13.02, 22:44Answer Трифан78
Не, про лот информацию не скажу, так интересней, кстати я его только после предоплаты за доставку отправлю(Укрпочта 40), Новая почта (50), так что если хотите поучаствовать то предупрежу заранее
14.02, 11:17
Так я могу o-l-x доставку сделать, у меня всё честно с этим, если не хочешь делать предоплату
14.02, 22:30Консультант по коллекционированию
Сорок дней сегодня...
15.02, 21:42Answer antosha
Выкуси сука
18.02, 00:09Answer antosha
40 дней... Это ж надо так людей обсирать...
18.02, 09:00Консультант по коллекционированиюAnswer Domko
Сорок днів був цей персонаж на Віоліті,що Вам не подобається?
Шкода,що Ви не ознайомились з його творчістю до того як модератори видалили його повідомлення.
18.02, 12:31Answer antosha
Ви мене не зрозуміли, я навпаки здивований йому і я вважаю, що це давно треба зробити і на скільки я знаю це не його єдина тема, яку він засрав... З його творчістю я ознайомлений) До речі його другий акаунт можливо ще й був для розгону його лотів, але це вже не важливо.
Modified by author 18.02, 12:33
18.02, 13:29Консультант по коллекционированиюAnswer Domko
Ааааа,зрозумів,дякую.
16.02, 10:33Консультант по коллекционированию
Туда же.
18.02, 13:05Answer antosha
нарешті)
18.02, 08:46Консультант по коллекционированию
Removed by author
Modified by author 18.02, 08:55
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose