sim911
sim911
6 June, 20:55

15 Копійок 1992

15 Копійок 1992

Доброго дня шановна адміністрація і експерти . Виникле питання з приводу автентичності деяких моїх лотів . Скажіть будь ласка як монета куплена у 2019 році з достатньо поважного акаунта , з 73 ставками , на той час не була фуфлом , і не визвала ніяких питань у адміністрації, а зараз вона за висновком адміністрації віоліті виявляється підробкою і мої лоти закривають ?? Дякую за відповідь. 
Посилання на лот додаю 

06.06, 21:00Author
Наплутав з роком і ставками , то відноситься до іншого лоту , але тему не змінює
Answers: 0
06.06, 21:19
Усі 15 Копійок три ягоди, вироби виготовлені за межами монетного двору.
Додам а співвідношення металу Алюміній покритий мідю це все в усіх Номіналах фантазії фуфло і не більше.
Які з'явилися далеко після закриття ЛСЗ
06.06, 21:24Author
Вітаю , дякую за відповідь .
Але вона не несе відповіді на питання яке я поставив у у своїй темі .
06.06, 21:26
Багато чого прояснилося за останніх п'ять років.
30% каталога рашиста вироби виготовлені після закриття ЛСЗ
13.06, 21:39Answer Ostapp
Багато чого прояснилося за останніх п'ять років. 30% каталога рашиста вироби виготовлені після закриття ЛСЗ
А коли, по Вашому сталося закриття ЛСЗ? Адже відомо, що завод працював навіть в 2005 році і на ньому працювала відома Вам гравер Мітіна Н.Н. Може Ви мали на увазі - після перенесення монетного двору в Київ? Тоді ще  це може бути на щось подібне. І то хіба що по кількості виробів, але не по різновидам.
Answers: 1
07.06, 11:29
Про 3 ягоды. В книге Люлько сказано, что они появились позже. Но позже - это не значит в гараже. Ostapp не раз пытались на это указать. Но у него в ушах беруши, а на глазах шоры. Лично для меня 3 ягоды это не аргумент фуфла.
07.06, 11:40Answer сибирь
Подивіться на Аверс та порівняйте його із Оригіналом.
Аверс взагалі лєвий.

Тоді розказуйте за штори на очах)))
07.06, 13:46Answer Ostapp
Я не про данную монету, а про ваше высказывание про 3 ягоды. Да, только сейчас заметил, что вы перестали использовать словосочетание "вне монетного двору." Кстати, я по этому выражению и понял кто создал сайт "Монети та Жетони Украiни"
07.06, 20:19Author
Тобто я правильно розумію , що 5 років тому експерти і адміністрація «лєвий» аверс не бачила , а зараз баче ? Чи не залежить це від того , у чиїх руках знаходиться монета ? Наскільки я бачу трьохягідників продано достатньо на віоліті
07.06, 20:56Answer sim911
Администрация не всегда равно эксперт. Да и экспертов в пробниках Украины немного. Людей, считающими себя экспертами много, а вот экспертов не очень. Перефразируя героя из "Джентльменов удачи":  "Остап, конечно, вор авторитетный..." Но, е
он не предоставляет доказательств. Только слова. Как в старом анекдоте :"Джентльменам верят  на слово" Сначала верили, ждали доказательств обещанных.  А теперь не верят. Наверное, поэтому столько минусов у него в репе. Хотя это не заслуженно. Но что посеял. Еще больше не верят т.н. "консультанту". У того, вообще, корона к голове болтами прикручена. Не гоже ему с холопами общаться... Ну, это к данной теме отношения не имеет.
12.06, 13:51
Черговий раз хочу звернути увагу колекціонерів, що цей предмет, а саме 15 копійок 3 ягоди, неодноразово обговорювався в інших темах на цьому форумі. Всім відома думка Ostappа  та ще деяких колекціонерів, яку він тут висловив. Але хочу відмітити,  що походження штемпелів лишається невідомим, так само як спосіб і місце виготовлення. На підтвердження свого категоричного висновку:
«Усі 15 Копійок три ягоди, вироби виготовлені за межами монетного двору.»
в усіх численних обговореннях ні Ostapp, ні хто інший не спромігся навести хоч якийсь незаперечний доказ.
Ostapp висував два твердження на користь своєї версії:
1. якісь відомі тільки йому робітники ЛСЗ стверджували, що існувала тільки одна пара штемпелів 15 коп.

2. 15 копійок 3 ягоди з’явилися після закриття Монетного Двору.

На перше навіть не хочеться реагувати, тому що не існує ЖОДНОГО робітника ЛСЗ, якій би знав ВСЕ, що відбувалося в цехах заводу, а якщо хто з них і був причетний до нелегального ( та і кримінального) виробництва хуліганок, то з якого лиха він став би признаватись будь кому, особливо невідомо звідки з'явившомуся Ostappу. А до того ж вони не знали, що там конкретно виробляють  конкуренти в цьому прибутковому бізнесі.
 На друге:  я вже не раз тут засвідчував, що особисто купляв 3-ягідники весною 1996 року, але Ostapp настільки вперся в свою невідомо звідки висмоктану версію, що продовжував на ній наполягати, хоч сам в ті далекі  часи ходив, мабуть, в дитячий садочок.  
Тобто, ще раз повторюю, що не бачив поки що доказів того, що 3-ягідник не може бути хуліганкою, виробленою на ЛСЗ, як і велика кількість інших подібних предметів, які успішно продаються в розділі обігових та пробних монет України.
 Якщо вони за цей час з’явилися, хотів би ознайомитись.
17.06, 15:35Answer Monety_mira
Із таким підходом як у Вас.
Висновок один вперед фуфлороби.... Зелене світло фуфлоробам.
Одні купували усе підряд, другі легалізовували усе підряд у каталоги і так далі... навіть не задумуючись звідки десятки, а то і сотні нових різновидів появилися на Світ після 2005-2006 років.
17.06, 17:42Answer Ostapp
Не треба мені писати тупі відповіді, я Вас ні про що не питав. Всі питання Вам давно вже були задані, і не тільки мною. Ваша репутація невідома ще тільки новачкам.
 Якісь аргументи, докази У Вас є, чи тільки одна нісенітниця, яку Ви поширюєте тут за допомогою примітивної базарної лексики? Запишіться в якійсь гурток поціновувачів української мови, може навчитеся цивілізовано вести дискусії.
17.06, 18:04Answer Monety_mira
Не потрібно мене згадувати у кожному дописі ще й по декілька разів.
Стосовно 15к. три ягоди весною 1996 року)))
Не смішіть людей, залишити ці байки для онуків.
Answers: 2
17.06, 21:53
Виходить так, що тут на форумі не видно більше ні одного колекціонера, який збирав пробні монети України хоч би з середини 90-їх років. І нема кому спростувати наглу брехню Ostappа про те, що йому самому не могло бути відомо.
 Але мене більше цікавить те, що це за користувачі, які постійно і регулярно ставлять лайки на його брехливу писанину? Що не напише - одразу ж 2-3 лайка. Добре працює команда по розкрутці цього пройдисвіта! Ще кілька днів назад було -28, а вже -12.
Такі ось «авторитети» тут на Віоліті. Краще б він добивався хороших оцінок десь у вечірній школі.
17.06, 22:08Answer Monety_mira
Наскільки я бачу то -19
Напевно ви із братом та ще із групою 
людей яких болить за це Все Фуфло натикали мінусів у всіх моїх повідомленнях.
Ви ж із братом любите розігрувати тут цілі сюжети(спектаклі), як два незнайомих чоловіка.
Уже не раз погоріли на цьому)))
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service. If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.