sim911
sim911
6 June, 20:58

10 гривень 1996 гурт 1995

10 гривень 1996 гурт 1995
Доброго дня шановна адміністрація і експерти . Виникле питання з приводу автентичності деяких моїх лотів . Скажіть будь ласка як монета куплена у 2019 році з достатньо поважного акаунта , з 73 ставками , на той час не була фуфлом , і не визвала ніяких питань у адміністрації, а зараз вона за висновком адміністрації віоліті виявляється підробкою і мої лоти закривають ?? Дякую за відповідь.
Додаю посилання на лот 

06.06, 21:08
Під Анонімом нік Чорний Князя.
Він тоді багато фуфла людям впарив.
Вишенька на торті це гривня 1992 року 1.2АБ гурт 1996 року теж підробка по гурту.
Також паралельно на НюАукціоні декілька гривень продав аналогічні вашій із підробленим гуртом.
Answers: 0
06.06, 21:35
Наскільки пам'ятаю, там після декількох продажів спливло те, що гурти 1 гривні 1995 та 1 гривні 1996 з гуртом 1995 не співпадають при прикладанні однієї монети до іншої. Відповідь - перероблена 6 на 5.
07.06, 20:49
Якщо я правильно зрозумів  тему, то питання більше до адміністрації. Цікаво було б почути відповідь
08.06, 12:03AuthorAnswer EvgenOen
Саме так.
Також само як і у моїй іншій темі про 15 копійок 1992
Answers: 1
11.06, 00:13
Адміністрація аж заморилась відповідь писати
11.06, 00:36
А вони нікому нічим не зобов'язані. Почитайте правила. Лише гроші заробляють на веденні торгів та комісія з продажу.
11.06, 01:28AuthorAnswer Rusnak
А вони нікому нічим не зобов'язані. Почитайте правила. Лише гроші заробляють на веденні торгів та комісія з продажу.
Але ж при цьому мої лоти швиденько забанили за продаж «підробки» . Нічим не зобовʼязані це дуже вигідно . Особливо тоді коли монети продаються з аккаунтів 100+
І не визивають ні у кого сумнівів . Це не монети по 100 гривень , і я впевнений що їх всі експерти бачили . Не пройде повз експертів 15 копійок на торгах , ну аж ніяк . Також само і з гривнею с гуртом . 
Наразі нуль гарантії що через 5 років що не такий вже і фуфляк станеться .  Ось так люди ведуть свою коллекцію , купляють дорогі монети на самому великому тематичному майданчику, ці хто нікому нічим не зобовʼязані  мають свої відсотки , а потім добрий ранок , 30% твоєї коллекціі фуфло. І ще раз повторюсь , не нулячі акаунти продавали. А досить відомі люди у світі нумізматики /боністики
11.06, 01:48Author
Особисто мені нульова реакція адміністрації ну зовсім незрозуміла . Я не фуфло аліекспресне толкаю , а хотів , в силу наявних обставин , продати частину колекції , купленої саме тут на віоліті . Яка , як я повторюсь ніяких сумнівів експертів не визивала на торгах 4-5 років тому . Я не експерт у нумізматиці , а звичайний колекціонер , і так , я вірив якщо аккаунт маючий достатньо високий рейтинг ( а як потім я вияснив ще і не остання людина у нашому хоббі) продає лот , який торгується достатньо часу , який пропускає адміністрація , на який також ставлять ставки не «зальотні» колекціонери - має бути автентичним . Але зараз є великі сумніви . І справа не в тому що я хочу доказати що монети оригінальні чи ще щось , я і не зможу якщо так вирішили «експерти» . Справа у питанні до адміністрації , як 4 роки тому купа експертів не бачила «фуфло»
Yesterday, 14:28Answer sim911
Removed by author
Modified by author Yesterday, 14:33
Yesterday, 14:33
Колись думали не фуфло, як виявилось фуфло, через то зараз і закривають лот щоб такий як ви, новачок, випадково не викупив такий лот
Сам різновид не є фуфлом, але конкретно в цій монеті гурт був змінений як Rusnak казав вже, візьміть прикладіть грн 95 і 96 з вашою і ви побачите самі
Modified by author Yesterday, 14:34
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service.

If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.