04.07, 21:30Adept
Це підробка. Хоч деяка інформація на акцизній марці закрита шнурком, неспівпадіння з оригіналом досить чітко видно. Детальний перелік моментів, які є свідотством підробки був направлений у Службу безпеки. Створювати тему на предмет отримання роз'яснень, в чому допустили помилки при фальсифікації, вважаю марнотратством часу. Я не проводжу "курси підвищення кваліфікації" для тих, хто підробив цей лот.
05.07, 09:51Answer Barmaley17
Підкажіть будь ласка, яка орієнтовна вартість оригінального?Просто хочеться зрозуміти для себе бо не дуже в коньяках шарю..
Answers: 0
10.07, 06:27Answer Barmaley17
Це підробка. Хоч деяка інформація на акцизній марці закрита шнурком, неспівпадіння з оригіналом досить чітко видно. Детальний перелік моментів, які є свідотством підробки був направлений у Службу безпеки. Створювати тему на предмет отримання роз'яснень, в чому допустили помилки при фальсифікації, вважаю марнотратством часу. Я не проводжу "курси підвищення кваліфікації" для тих, хто підробив цей лот.
А в цру и фбр не написали с утра? Кому это надо во время войны. Вы реально застряли в 2002 году....
10.07, 06:40AdeptAnswer TFMsale
Незважаючи на війну, Вам не завадило з ранку зайти а сайт, щоб написати свій флуд, який жодним чином не торкається теми! Навіщо "витрачаєте порох" на щось, окрім війни? Треба срочно написати скаргу на таке неподобство у "спортлото"!;)
Modified by author 10.07, 07:08
10.07, 07:39Answer Barmaley17
Незважаючи на війну, Вам не завадило з ранку зайти а сайт, щоб написати свій флуд, який жодним чином не торкається теми! Навіщо "витрачаєте порох" на щось, окрім війни? Треба срочно написати скаргу на таке неподобство у "спортлото"!;)
Смотрите, заканчивайте советскими пугалками сбу всех подряд. Иначе узлы вязать будете опять убегать. Советщина надоела уже эта реально
10.07, 08:02AdeptAnswer TFMsale
Ви у своїх відповідях користуєтесь генератором підбору випадкових слів? Нічого не зрозуміло, але було надзвичайно цікаво!))
Answers: 1
11.07, 23:01AdeptAnswer TFMsale
Спочатку не зрозумів, що за маячню Ви написали про "цру та фбр", тільки зараз "допетрив", що Вам невідомо, що у сайта є своя Служба безпеки!;) І вона працює!
Yesterday, 12:18Answer Barmaley17
Спочатку не зрозумів, що за маячню Ви написали про "цру та фбр", тільки зараз "допетрив", що Вам невідомо, що у сайта є своя Служба безпеки!;) І вона працює!
Да сорян, четко подумал про сбу. Привык модераторами, администрацией называть. Все подобное они обычно рассматривают. сб есть , как то думал они совсем по лютым аферистам и клоноводам....
Answers: 2
06.07, 10:29Author
Добрий час,шановний Barmaley ви вкажіть конкретно в чому відмінності і не путайте людей," а не я знаю могу, "но не скажу ,чи це пустозвон бо ми з вами за ціну на нього не домовились.Добавляю фото якого по ваших словах не вистачає
06.07, 11:42Adept
Шановний, zburach111, якщо Вам не подобається моя відповідь, то я нічого не можу з цим подіяти! Ще раз повторюю, що детальний опис "помилок" направлений в Службу безпеки. Я не займаюсь марнотратством часу, щоб закрити лот невідомого мені Продавця. Але підробні алкогольні напої несуть загрозу здоров'ю і, навіть, життю Покупців, тому за цим і я, і Адміністрація, і інші Учасникі торгів дуже пильно слідкуємо. Доречі, на Ваш лот поступали скарги від інших людей, тому Адміністрація запрошує у таких випадках мене.
Якщо коротко, то акциз підроблений, термоусадка не заводська. Претензії пред'являйте там, де Ви придбали цю пляшку, а не до мене.
Всього найкращого.
08.07, 06:41Author
Добрий час ,шановні форумчани хотів би почути думки інших людей бо як на мене пробігся по таким лотам термоусадочних плівок і акциза знайшов декілька варіантів чи 90 процентів підробок на віоліті?
10.07, 07:45Answer zburach111
Добрий час ,шановні форумчани хотів би почути думки інших людей бо як на мене пробігся по таким лотам термоусадочних плівок і акциза знайшов декілька варіантів чи 90 процентів підробок на віоліті?
Вы просто научитесь пользоваться Гуглом. Поиск по марке ссылка:
https://cabinet.tax.gov.ua/registers/mark

Ну минимум здравый смысл и Гугл подсказывают что британцы в лице ГД не купили в 20 году Таврию и вообще не купили. Т е такого акциза на бутылке быть не может.
10.07, 11:23Answer TFMsale
Респект, на ссилку щодо перевірки : акцизних марок на алко!
08.07, 19:22
Вечер добрый. Я дико извиняюсь, не суперспец по фальшивым коньякам. Но мне в этом все нравится. И цвет и термоусадка. Сравнил со своими ( за разные годы выпуска)- данный экземпляр отторжения не вызывает. По акцизкам- не спец.
08.07, 23:16Author
Дякую за відповідь я купував їх дві одна в коробці друга в мішку в коробці продав на віоліті декілька років тому без ніяких запитань люди були задоволені а даний лот стояв на продажі вже не перший місяць а чим він не сподобався Barmaley я так і конкретної відповіді не почув,моя помилка одна торги поза віоліті ,просто не зійшлись по ціні і Barmaley вирішив трішки профлудити,але я не ябіда хоча модератори запитали чи хочу я подати жалобу на центр ,якщо Barmaley має доводи і факти будь які  фото добавлю по запиту ,бо сам буду дуже вражений такими підробками
08.07, 23:32Adept
Шановний, zburach111, будь ласка підбирайте слова, коли, надаєте оцінку діям сторонньої людини. Чи може Ви не розумієте сенс слова "флудити"? Перечитайте ще раз Правила торгів, які Ви погодились виконувати, коли публікували свій лот. В Правилах читко вказано, що Продавець ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ надавати іформацію стосовно лота та відповідати на запитання будь-яких Учасників торгів стосовно лота.
Де Ви побачили в моїх словах флуд? Чи може: "Я художник, я так бачу"?:)
Якщо Ви вважаєте за флуд мої дописи в цій темі, то нащо було її створювати та запрошувати мене у якості Консультанта? Здається мені, в Ваших словах, стосовно даної суб'єктивної оцінки, мало логіки та правди. Але Вам ніхто не може заборонити "стояти на своєму", хоча фахівцем Ви в даній темі не являєтесь!:)
09.07, 08:33
Да, посмотрел по акцизке, ну как на 2020 год сумма акциза в размере 10 гривен маловата, например Днипро этого года выпуска( который дешевле Херсона) акцизка на 35 гривен. Повторюсь- я не спец в акцизках))))
09.07, 08:53Adept
Шановний, chizh, вітаю, ви побачили очевидне, навіть для "неспеціаліста по акцизках"! Якщо будете копати глибше по цій темі, то раскопаєте ще цікаві моменти, окрім невідповідності суми акцизного збору. Я спеціально не проводжу "семінарів" та "лікбезу" у подібних випадках, незважаючи на обурення Продавців, котрі часто переходять на особистість, оскільки фальсифікатори мої зауваження "беруть до уваги", та наступного разу вже відрізнити підробку буде набагато складніше! Детальний аналіз лоту в подібних ситуаціях направляється до Адміністрації, яка після цього і закриває лот.
09.07, 09:31
Акцизна марка переклеєна з іншого алкоголю, або скопійована бо належить ПРаТ "ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ", дата видачі - 02.03.2020р. Якщо слідувати логіці то можливий варіант, що вмістиме цієї пляшки є коньяком "Бучач'', або іншим з асортименту ''ГАЛІЦІЯ ДИСТЕЛЕРІ''. 
Якийсь не хороший чоловічок випив Херсон, залив туди Бучач і прифігачив марку.
09.07, 11:45Answer SamSS
Там у кращому випадку перекупили пляшку у бомжів та залили чай.
Today, 09:46Answer valis
Там у кращому випадку перекупили пляшку у бомжів та залили чай.
Аха
10.07, 11:22Answer SamSS
Акцизна марка переклеєна з іншого алкоголю, або скопійована бо належить ПРаТ "ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ", дата видачі - 02.03.2020р. Якщо слідувати логіці то можливий варіант, що вмістиме цієї пляшки є коньяком "Бучач'', або іншим з асортименту ''ГАЛІЦІЯ ДИСТЕЛЕРІ''.  Якийсь не хороший чоловічок випив Херсон, залив туди Бучач і прифігачив марку.
Респект!
09.07, 21:41Adept
Шановний, zburach111, ну що, форумчани розвіяли Ваші сумніви стосовно Вашої пляшки? Все ще є бажання писати скаргу на мою адресу?
Ще одне запитання. Ви двічі натякнули, що намагалися продати мені цю підробку, хоча й гадки до цього моменту не мали про моє існування:
1. "бо ми з вами за ціну на нього не домовились".
2.  "моя помилка одна торги поза віоліті ,просто не зійшлись по ціні і Barmaley вирішив трішки профлудити".
Кожен, хто має очі, може перевірити по відгукам, що ми з Вами жодного разу не контактували на торгах, відповідно у вас не має моїх контактів, а в мене Ваших. Тож, Ви або щось плутаєте "з людьми та обличчами", або просто брешете. Вибачення за такі непорядні натяки на мою адресу будуть?
10.07, 07:34
Алкоголь може бути вироблений оригінальним виробником, але "лівою" партією. Туди клеїлись теж "ліві" акцизи. Тому центральним персонажем тут є акцизна марка. Якщо вона "ліва", то це "підроблений оригінальний продукт". Тобто ось так намутили, а ви тепер думайте). По факту, чи підробка,правий той, хто розбирається в акцизних марках, все інше стосується якості напою. Запросіть модератора, відкоркуйте, продегустуйте. Душе можливо, що він скаже:"Ця підробка була дуже якісна"))
10.07, 07:56AdeptAnswer Plovdiv777
Як офіційний виробник може приліпити на підприємстві, де є суворий контроль за виробництвом, ліву акцизну марку від іншого алкогольного напою, який випускався на іншому підприємстві, і доступ до акцизних марок якого у виробника "Херсона" навіть теоретично не існує?! Вибачте, що за нісенітницю Ви несете?!
І по-друге, Ви пропонуєте, я навіть не буду торкатись теми права власності цієї, хоч і підробленої, пляшки, комусь виступити у якості піддослідного кролика, дегустуючи невідомий алкоголь? Може ризикнете своїм здров'ям?
10.07, 08:01Answer Plovdiv777
Лівими партіями штампують масс-маркет, а не 15 - ти річні коньяки, На заводах існує певна кількість продукту який використовують на подарунки/хабарі, але знову ж, економити на копійчаному акцизі або заморочуватись з підробкою марки при такій ціні сам завод не буде  - просто дають без марки...
10.07, 08:36
Спиртзаводи ,ВСІ, мають "нічну зміну", котра працює в обхід податкової системи. 15 річний український кон'як не є елітним виробом, а на ліво працюють всі конвеєри. Це та ж сама робота заводу, але в закритому режимв. Якщо вам сказали, що акцизна марка підроблена, то ви як НЕ спеціаліст по акцизам, не можете мати аргументів проти. Я особисто вважаю, що на дату вашої марки чверть всього алкоголю, що виробляася спиртзаводами, мав підробні акцизні марки. До речі, ці підробні марки випускалися офіційними виробниками акцизних марок. Рекомендую подивитися свій паспорт і ще раз впевнитися, що ви живете не в країні яка виробляє Хеннесі.
10.07, 09:10AdeptAnswer Plovdiv777
Поясніть, будь ласка, як акцизна марка з іншого підприємства та регіону потрапила до цього вітчизняного віробника? Ви, напевно, нічого не заєте за конроль на підприємстві, тому і несете подібну нісенітницю стосовно походження підробки! 
Якби Ви спілкувались хочаб з імпортерами алкоголю, то знали би, як українська акцизна марка потрапляє на той же самий Хеннессі! Спочатку Ви заключаєте контракт з виробником, потім Ви показуєте цей контракт у відповідні органи, де сплачуєте акцизний збір в повному обсязі чітко на ту кількість пляшок, що купляється, потім партія марок направляється на підприємство., де сам виробник наклеює їх на пляшки, і тільки потім партія алкоголю може перетнути кордон і пройти таможню. Лівий "дядя Вася" у нічну зміну неспроможен видати партію з лівим акцизом, а власник підприємства не буде ризикувати сісти за грати, підробляючи акциз, є багато легальних способів "заробити зверх норми"!
10.07, 19:23
Ясно. Про "контроль на підприємстві" дуже показово)). І не переймайтеся, у вас не акцизна марка Хеннесі..., на жаль).  І все ж краще купити найдешевший Хеннесі, ніж найдорожчу Таврію.
10.07, 19:58AdeptAnswer Plovdiv777
Шановний, Plovdiv777, як казав класик "Кому і кобила - наречена!" А інший казав "Про смаки не сперечаються!" Мабуть, Вам не пощастило куштувати дійсно видатні напої відчизняного виробництва. Таке буває.
Стосовно акцизної марки додам, що будь-яка перевірка акцизної марки навіть пересічним покупцем у магазині через смартфон, у випадку віявлення такого неспівпадіння на прилавку і подальшого виклику поліції, здатна зробити "вирвані роки" власнику магазину, а подальша перевірка ланцюга постачальників потягне за собою і їх. Тож ніхто не буде ризикувати своїм легальним бізнесом, який і так потерпає від численних перевірок та "зборів донатів", щоб отримати примарний прибуток. Тож не треба плести павутиння теорії заговору там, де все просто пояснюється "хенд мейдом" окремих "підприємців" масшабу славнозвісної Дерібасівської.
Тут все ясно: пляшка вважається відкритою, марку підробили, що в середині - ВЕЛИКА ЗАГАДКА!:)
11.07, 17:02Answer Plovdiv777
Ви говорите про 2000-ні роки, коли оригінальну акцизку взагалі неможливо було перевірити швидкоруч. Мій родич встановлював   обладнання на подібних заводах, то бував там на підробітках. На ліво робили під замовлення певні кількості, на весілля, певні установи та в глушину, але туди взагалі не клеїли акцизу, цим займались посередники чи самі покупці при потребі(як зараз з сигаретами, які нелегально вивозять за кордон). В виробництво йшли звичайні, бюджетні напої типу "Пшенична", або самий дешевий коньяк Тиса, щось дорожче їм просто не було вигідно робити бо це штучний попит. Все дороге підроблялось за заводами на гаражах, як і сьогодні.
11.07, 19:03Author
Добрий час,дякую що всі приєднались до обговорення, хотів би побачити ті підвальні підприємства де поєднують лиття, тканину,дерево і бумагу
11.07, 19:09AdeptAnswer zburach111
Для отримання додаткового досвіду та підвищення "кваліфікації"?:):)
Yesterday, 08:07Author
Ось і створюй тему для таких експертів ще й потім звинуватять в підробці ,дякую людям за розуміння і конкретні відповіді в те що акциз і термоусадка  підробка ще можна повірити а не в те що на молдаванці є підпільні заводи по підвалам)))
Yesterday, 08:54Answer zburach111
Тобто Ви вважаєте, що у Вас оригінальний продукт, але з підробною акцизкою та термоусадкою?Ви це серйозно?
Yesterday, 11:09AdeptAnswer zburach111
А на що, чи на кого Ви тут жалієтесь?! Ви створили тему, де питаєте, підробка, чи ні ця пляшка, запросили мене. Я вам відповів, що підробка. Пояснювати я Вам нічого не зобов'язаний, бо Ви мені грошей за це не платите! Як і роз'яснювати, де "непавильно зробили", щоб потім "зробити правильно". Вам оцінка не сподобалась, і ви почали оббріхувати мене, що я "займаюсь флудом" і взагалі намагався купити у вас цю підробку поза торгами, незважаючи на те, що ми з Вами не знайомі, і це легко перевіряється! Доречі, кожна людина, що подивиться Ваші лоти, може зробити висновок, що основна Ваша тема - букіністика, алкоголь - випадковість. На практиці наші з Вами теми - "паралельні всесвіти"! Навіщо так примітивно брехати?! Вибачень за брехню на свою адресу я так і не почув! Для Вас взагалі поняття чесності та порядності існують?
Yesterday, 08:54
Авторе, вітаю.
Не можу зрозуміти вашої впертості в даній ситуації - вам фахово повідомили, що ваш алкогольний напій є фальсифікатом і потенційно може нести загрозу  здоров'ю, чи навіть життю людини!!!
  Невже, навіть це, не є для вас переконливим аргументом, щоб відступитись від ідеї продажу з метою наживи?
     Порядна людина, вже б давно вилила те пойло і подякувала  знавцеві за те, що допоміг запобігти нанесенню  потенційної шкоди здоров'ю людей...
Yesterday, 09:16
а кто то может показать как должна выглядеть не фальшивая термоусадка? Чем фальшивая отличается от не фальшивой. Буду благодарен за ответ и пример.
Yesterday, 09:51Answer chizh
а кто то может показать как должна выглядеть не фальшивая термоусадка? Чем фальшивая отличается от не фальшивой. Буду благодарен за ответ и пример.
Здраствуйте. Ничего личного! П.с. Думаю, субьективно ,что : "менты-продажные" могут Вам показать, как выглядит фальшивая термоусадка и акц.марка..., тем более, они "ныкают" такие экземляры, а потом продают, если не выпьют до того...Как пьют, "менты-продажные" уже показывать или рассказывать не стану...))) С, ув.Moski
Yesterday, 11:29
спасибо за ответ. мне бы пример визуально)))
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service. If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.