Anonymous
Anonymous
8 July, 23:23

ЧОМУ ПРОДАВЦІ НЕ ВКАЗУЮТЬ ДЕФЕКТИ?Пишуть дефекти бу,чи дефекти дивитись по фото.

ЧОМУ ПРОДАВЦІ НЕ ВКАЗУЮТЬ ДЕФЕКТИ?Пишуть дефекти бу,чи дефекти дивитись по фото.

Хіба покупці повинні самі вишукувати дефекти, а не сам продавець їх вказувати? Часто ні на фото, ні на відео дефекти непомітні. Тоді той же продавець почне скандалити, що він же попереджав, він же писав щоб без претензій. А написати дефекти чому не зміг, щоб було без тих самих претензій ? Чому покупці мають за кожну дрібницю перепитувати, чи є які дефекти?
Чи по правилах віоліті це допустимо не вказувати , а значить приховувати, дефекти? Чому модератори пропускають такі лоти ? Це ж шахрайство.

І ще одне. Навіщо писати стан гарний, коли є дефекти? Стан гарний це без дефектів. А з дефектами це стан з дефектами. Дефекти вони і в Африці дефекти, і в Україні теж. І як гарно ти скол чи тріщину не опишеш, а річ від того цілою не стане. Так купиш по гарному стану, а знизу не глянеш що є дефекти, і знову проблеми між продавцем та покупцем. Продавець почне кричати-треба було дивитись і читати все ! А глянути в дзеркало і прокричати самому до себе слабО- треба було писати і показувати ВСЕ ! Хіба не краще писати ЧЕСНО про свій товар ?

Чому продавці пишуть-пропонуйте свою ціну. А почнеш пропонувати-банять. Чим, до речі, роблять гірше тільки самому собі, бо покупець міг би купити по вказаній ціні, коли бачить, що не погоджуються на пропозицію, чи міг би купити щось інше. Покупець знайде ще мільйони товару, а продати дуже важко, немаю мільйонів покупців на ті товари, тут і одного- єдиного покупця й то важко знайти. Як продавцю не подобається пропозиція-то і покупцю не подобається ціна, може покупець так бачить, і пропонує на скільки оцінює. Не хочеш пропозицій- є для цього фіксована ціна. 

І кілька слів за оплату. ВІОЛІТІ ПОПЕРЕДЖАЄ - НЕ ОПЛАЧУВАТИ НАПЕРЕД. То це значить, що саме покупець, а не продавець, повинен вирішувати, як він оплачуватиме. Тоді чому у багатьох лотах пишетьться - наложки немає ? На претензію продавця-я ж писав що наложки немає-треба посилати до модераторів сайту, нехай він їм цю претензію претензіює, бо не покупець придумував ці правила. Наложка є по правилах Віоліті ! І ці дописи про її відсутність недійсні, покупці мають право на них не звертати уваги.

Давайте поважати один одного. Мирного неба всім нам, надобраніч. 

Прочитавши деякі коментарі, стає зрозумілим, що все ж таки краще теми створювати анонімно. Та й не анонімно все одно покаже лиш нік, там немає справжнього імені, бо сторінка створювалась тимчасово. Я і продавець,  і покупець, тож не було мети одностороннього засудження.
А от ті, хто пише, що автор ховається, ну це вже смішно, бо у самих ні імені, ні прізвища немає. Ви спочатку самі покажіть свої фіо і лиця.

lufa166
08.07, 23:29
Чому автори тем не вказують свої імена? Чому справедливе запитання приховувати під " анонімом"?  Не зрозуміло.
Yesterday, 23:02Answer lufa
Следует полагать и этот пост и предложения написаны одним автором!
Answers: 0
Answers: 1
09.07, 01:46
Чому з'явилася опція "прихованого" резерву? Чому у коментарях до лоту заборонено писати про його неавтентичність, що розцінюється як флуд і баниться покупець? Чому немає закриття лотів з тими порушеннями Правил Віоліті від Продавців, на які Ви вказали, а зате чітко наказуються, баняться Покупці, які написали коментар, розцінений як флуд? Чому регулярно з'являється в стрічці повідомлення про акцію щодо вартості виставлення резервної ціни Продавцем?
Ну, мабуть тому, що на теперішній час в адміністрації домінує не сформульована Вами точка зору: "Покупець знайде ще мільйони товару, а продати дуже важко, немаю мільйонів покупців на ті товари, тут і одного- єдиного покупця й то важко знайти", а прямо протилежна - що в приоритеті Продавець, що головне, щоб виставляли лоти, щоб була комісія за виставлення, за резервну ціну, за чисельні безглузді ставки в лотах з цим "прихованим" резервом, як то кажуть - курочка клює по зернинці і т.і. Можливо, такий підхід виник на фоні зменшення покупної здатності Покупців, певну зміну приоритетів в Покупців стосовно напрямків витрат грошей в такий час, в час війни в сторону більш життєво необхідних. 
Пишу це не в образу тим же Продавцям, а просто як констатацію існуючого стану, інакше пояснити ряд речей, у тому числі й сформульовані Вами запитання просто неможливо. Можливо, з часом, з розумінням, що деякі такі речі шкодять кількості тих же завершених угод, відштовхують покупців пріоритети зміняться. А поки так. З повагою до усіх.
10.07, 21:36Answer olirka
Дефекты разные, не спорю..  НО, они или есть или их нет!
Yesterday, 23:03Answer olirka
Никто не запрещает задавать уточняющие вопросы до ставок и до покупки! В чем сложность?
Answers: 2
09.07, 13:34
А чому Ви зховались за ананiком  пан справидливiсть
09.07, 14:14Answer bigdady17
Можливо , щоб Продавці не замінусовали?)
09.07, 14:30Answer LOGOTYPE18
Можливо , щоб Продавці не замінусовали?)
це факт
09.07, 14:14
Аноним - ну и фамильечка. Сначала , откройтесь и не прячьтесь за ананонимом , а потом уже выдвигайте свои гневные посты. Героев надо знать в лицо.
09.07, 14:17
Если купить в магазине любую новую вещь и тут же возле прилавка ее распаковать , вещь автоматом становится Б.У.
09.07, 14:46
А насчет НАЛОЖКИ - создайте отдельную тему !!! Там вам быстро ответят , и уверен - НЕ понравится. Как на почте подсовывают ФУФЛО , портят вещи , чтоб не выкупить , оригиналы меняют на копии , ну и т.д.
09.07, 15:46
Аноним действительно перегибает палку,таких на аукцион допусти и его не будет.По его замечаниям  пусть себе задаст вопрос- почему я  Аноним?. Чего мне бояться на этом аукционе?.Если считаете себя тут грамотным и правильным так не надо и скрывать свое имя.
09.07, 16:07
По керамике, спрашиваешь продавца доп фото, продавец выделывается и не делает фото. А только за 5 минут до окончания лота. Ты видиш  что возле ручки трещина на чашке. Все приехали.
09.07, 16:10
А еще инцидент:  родавец отравил н.п.  сервиз - отдал сотруднику  сервиз на платную упаковку  и продавец не проконтролировал  сотрудника почты и ушел  понадеясь на кого-то. В итоге мне пришел сервиз с битым чайным блюдцем. Ни модератору ни продавцу  ничего не докажишь . Нафига тогда такое покупать  у таких ародавцов, когда смотришь на блюдце и не знаешь что с ним делать - викинуть или реставрировать. Покупал на подарок на д.р.
09.07, 16:14
По оценке . Если я отправлял все как положено, почему оценка   удовлетворительно, а не идеально  у меня?  Я все сделки буду теперь оценку   делать с приглашением модераторов. Это не справедливо. Я ставлю оценку отлично всем , зеленый цвет , а мне   ставят  желтую?! Я буду от сегодняшнего дня только через модераторов .
09.07, 19:53Answer Choongachanga
По оценке . Если я отправлял все как положено, почему оценка   удовлетворительно, а не идеально  у меня?  Я все сделки буду теперь оценку   делать с приглашением модераторов. Это не справедливо. Я ставлю оценку отлично всем , зеленый цвет , а мне   ставят  желтую?! Я буду от сегодняшнего дня только через модераторов .
Уважаемый Choongachanga, я специально просмотрел Ваши отзывы. Советую обратиться к модератору или администратору - там явно глюк программный. Если сейчас здесь кликнуть по Вашему нику, то откроется Ваша страничка где в правом верхнем углу приведены 8 отзывов от пользователей с никами: 154, redcom, dzertanodg, nyusik, Gigan76 (3 отзыва), Ksts - и все эти отзывы с оценкой ОТЛИЧНО. И в то же время, если на этой Вашей страничке слева кликнуть на "Оценки контрагентов" (их  у Вас 88) то откроется страница типа со всеми отзывами в течении  года, где все эти указанные мною отзывы по этим же никам, в той же очерёдности, но уже не на на ОТЛИЧНО, а с оценкой НОРМАЛЬНО, за исключением 1-го отзыва от пользователя с ником "154", который и там и там ОТЛИЧНО. 
Тут явно что-то не так.
Я ещё отдельно этот свой коммент продублирую внизу по ветке - вдруг Вы здесь не заметите.
Yesterday, 19:04Answer Choongachanga
Поздравляю, вижу, что все оценки у Вас уже "отлично".
09.07, 16:18
У меня был 1 невыкуп лота,   по той  причине что  продавец долго тянул с доп фото, а ставку я уже сделал высокую , и когда я увидел ДЕФЕКТЫ  в дополнителных фото до окончания торгов 1,5 часа оставалось.  Мне влепили  -5,8  балла  ЗА НЕВЫКУП. Где справедливость????
lufa166
09.07, 16:30Answer Choongachanga
Багато у вас " наболілого".  В останньому  випадку потрібно було зв"язатися з модератором через кнопку " поскаржитися" і описати проблему. Тоді хоч могли б оспорювати ситуацію. Навіть за умови, що відповідь модератора могла б і не надійти до закінчення торгів. Заради цікавості я подивилася на відгуки для вас. Дійсно- всі "нормально". Ніколи такої одностайності з " нормально" не зустрічала. Дивина та й годі. " Может, что-то в консерватории подправить?”(с).
09.07, 16:24
Мне прийдется теперь 10 лет вылазить с -5,8 балла   на положительный. Я не согласен. Очень часто продавцы суют фуфло , или не указывают  дефекты в описании и в лотах. А если я соображаю "в теме"   -они попросту блокируют. Удачи.
09.07, 16:41
На "Олимпе" меня наверное не взлюбили, нажали кнопку. Теперь все через приглашение модератора все сделки.
09.07, 16:42
И здесь много людей зарегистрированы по несколько ников, сами себе цену разгоняют на свои де лоты.
09.07, 16:48
Так я доброй души человек -сам это неделю назад увидел. Всем ставил  "отлично ". Все оценки теперь  только через модераторов.
lufa166
09.07, 16:57Answer Choongachanga
Там щось не так. Така кількість оцінок " нормально" дуже дивна. Мені здається, що люди взагалі рідко ставлять цю оцінку. Швидше за все, оцінки були змінені . А хто може мати допуск до редагування  оцінок, то питання відкрите. Ось вам  і " теорія змови".
09.07, 16:59Answer Choongachanga
Так я доброй души человек -сам это неделю назад увидел. Всем ставил  "отлично ". Все оценки теперь  только через модераторов.
Що Ви тут чешете,  якусь ахинею
09.07, 17:25Answer Choongachanga
На хвилиночку я працівник Арсеналу м.Львів.
I що тепер що Ви робiтник Арсеналу,  до чого тут ваш негативный вiдгук
09.07, 17:53Answer Abat55
Эксперт мой дорогой Аbat55  ,  эксперт. Так понятнее думаю.
10.07, 21:05Answer Choongachanga
Неужели в "Реберне" или как там зовется этот вертеп, работаете? Столы протираете или картошку там чистите?
10.07, 21:04Answer Choongachanga
Какое то феерическое нытье! Вы что, школьник, что так носитесь с оценками? Мама ремнем выпорет?
Yesterday, 19:03Answer OLiri
Ну, думаю, что и Вам было бы обидно и непонятно, если бы все отзывы за год на Вашей странице единогласно были бы с оценкой "нейтрально". Я ему подсказал, что это явный глюк и нужно обратиться к аминам -  вижу, что уже всё исправлено. Ну и хорошо.
Yesterday, 20:50Answer LOGOTYPE18
Ошибаетесь, мне безразлично от слова совсем. Оценки, рейтинги, отзывы - это все виртуальная шелуха не имеющая к жизни никакого отношения.
Answers: 3
09.07, 16:59
Нічого дивуватись ,ресурс затрачений на заробляння грошей і до колекціонування має таке собі відношення
09.07, 17:10
Вітаю.
Анонім створив не вірну тему - 
мова в ній ведеться про НЕ ПОРЯДНИХ, БЕЗВІДПОВІДАЛЬНИХ  продавців.
       Не потрібно всіх ,,чесати під одну гребінку" (не узагальнюйте).
    Якщо людина не порядна, то вона що продаючи, що купуючи - намагається підло шакалити.

Порядні угоди відбуваються, лише за умови порядності двох сторін.
Порядні продавці і покупці  поважають, та цінують один одного, саме за можливість порядного проведення торгової угоди, від самого початку і до її повного завершення.
 Тому, багато учасників аукціону, беруть собі на замітку ,,нікнейми" порядних контрагентів, для подальшої співпраці з цими людьми. 
  Ось чому порядна людина високо цінує своє ,,ІМ'Я" (нікнейм). Бо репутація людини з ,,іменем" завжди буде на голову вище від ,,аноніма" без роду і племені.

Тема створена некоректно.
Modified by author 09.07, 22:03
09.07, 19:03
На Віоліті я недавно, але певний досвід  торгівлі на інтернет-майданчиках маю. І хочу сказати, що ніякі правила сайту, ніякі рейтинги і ніякі бани не можуть повністю убезпечити учасників процесу від людського фактора чи випадковості.

Сподіватися на інше і обурюватися, що хтось не хоче  робити за вас вашу роботу  - це чистий інфантилізм. 

Ніхто не може убезпечити вас на 100% від ризиків при продажу/купівлі "всліпу". 

Продавець пише "гарний стан" - уточніть у нього, що він має на увазі. Бо для одного "гарний стан" старої речі - це закономірні  сліди вжитку, а хтось читає "гарний стан" як "ідеальний". То просто з"ясуйте всі важливі для вас нюанси, задайте запитання, попросіть додаткові фото ДО того, як зробили ставку. 

Продавець якщо зацікавлений продати, то виконає ваше прохання, якщо не виконає - то не купуйте в нього. Це ваше право у вас не відняти. 

Не хочете наложки - зустрічайтеся особисто. Не подобається "прихований резерв" - купуйте речі з фіксованою ціною. Так, це ускладнює процесс, але потрібно тверезо дивитися на речі і розуміти, що у будь-якому бізнесі є своиї ризики. 

І навіщо сподіватися на щасливий випадок, якщо можно наперед детально обговорити стан предмета, умови продажу, спосіб пересилки і нюанси пакування. Не потрібно щось для себе розуміти "за замовчування". За замовчування всі мали б бути добрими, люб"язними, порядними та миролюбивими. Але це не так. Треба бути реалістами, а не малювати собі якісь ідеальні правила, які зразу зроблять покупки дорогих антикварних  речей з пересилкою  - безпечною і надійною справою. Приказку про "спасіння утопаючих", мабуть, знають всі.
09.07, 21:28Answer Marta_Kiev
Шановна   Marta_Kiev, дійсно, рятування потопаючих, у першу чергу,  справа самих потопаючих; коли переходиш дорогу по усім правилам на зелене світло й по "зебрі" переходу - все одно подивися, чи немає якогось придурка, який всупереч правил поїде на своє червоне світло і влупить вас на переході. Але, все ж таки, той порушник на "червоне" буде нести відповідальність за своє порушення в залежності від тяжкості наслідків.
От тут саме йде про те, що Продавець має надавати інформацію про свій товар, про лот згідно Правил майданчику Віоліті (див. Правила для Продавця), а не порушувати їх.
І написане Вами  "...хтось не хоче робити за вас вашу роботу - це чистий інфантилізм..." сюди не підходить, тому що детальний опис товару саме є роботою не Покупця, а Продавця. І "стан по фото" - за Правилами Віоліті може бути використаний в дуже вузьких категоріях товару (див. Правила) з певними вимогами до фото, а в усіх інших випадках повинно закінчуватись попередженням до Продавця, аж до зняття лота. А це не робиться.
Modified by author 09.07, 21:30
09.07, 23:15Answer LOGOTYPE18
Порушник, може, і буде нести відповідальність, але людині в травмопункті від того буде не набагато легше. Я повністю згідна з вами,  що продавець повинен надавати правдиву інформацію про товар і за Правилами, і по совісті. Я просто перерахувала, що може зробити сам покупець щоб підстрахуватися. Погодьтеся, це ніколи не буде зайвим.
09.07, 19:07
До речі про " резервну ціну", як на мене це неповага до покупців,які витрачають свій час,бо аук має бути прозорим, а так це називається -" я продаю,але не продаю,бо ще не знаю за скільки" .І якщо на старі МОН ще можна якусь відмазку придумати( типу боюсь прдешевити) ,то який може бути резерв на сучасні мон,на які фіксована каталожна ціна
lufa166
09.07, 19:34Answer Klient70
Чому ви вважаєте відкриту резервну ціну неповагою? Людина може сумніватися ,яку ціну поставити. А в процесі торгів резервну ціну можна і  зняти. Та й покупець розуміє, що має пройти резерв або не робити ставки. Все по-чесному. А от прихована резервна ціна, то чисте "хитрожопство", вибачайте за слово. Тоді в кінці торгів справді відчуваєш себе ,наче  чимось облитим. Зваблюють торгами без резерву,  а насправді роблять з покупців дурнів. Свинство рідкісне.
Modified by author 09.07, 19:34
09.07, 19:56Answer lufa
Ну, тобто ви готові віддати якусь дорогу річ за 1 гривню, якщо раптом на аукціоні так складуться обставини, що буде тільки одна ставка? Значить, ви по-справжньому азарта людина і фаталіст.)
09.07, 20:07Answer Marta_Kiev
Якщо продавець ставить резервну ціну,значить він він знає реальну ( хоч і приблизну) вартість,то чому не почати з резервної ціни і потім приймати пропозиції від покупців,бо якщо резерв не пройдений лот все одно перевиставляєтся і виграє від цього хто?.... Правильно " площадка", а не покупець який витратив свій час і нерви чи продавець який так нічого і не продав
Answers: 5
lufa166
09.07, 21:06Answer Marta_Kiev
Ви не правильно зрозуміли суть резервної ціни. ЇЇ можна відмінити і під час активних торгів. Наприклад, у вашому лоті ставки дійшли до 1000 грн, а у вас резервна ціна 1100 грн. От ви собі подумали, що вам достатньо навіть і 1001 грн і скасовуєте свою резервну ціну. А в коментарях пишете, що резерв знято. Наступна ставка і буде вже реальним претендентом на лот. Ніколи такого не зустрічали? Чи просто не розуміли, про що йдеться? Тепер знатимете.
09.07, 21:24Answer lufa
Дякую за пояснення.  Просто з ваших коментарів у мене склалося враження, що ви вважаєте "свинством" (с) і "хитрожопством"  (с)  з боку продавців будь-що,  крім благородного ризику і чистого азарту. Мабуть, я неправильно вас зрозуміла.
lufa166
09.07, 21:29Answer Marta_Kiev
Свинство і хитрожопство, коли ставлять резерв, а потім блокують робота і ви робите ставки, нічого не підозрюючи і  думаючи, що лот без резерву і остання ставка виграє.
09.07, 21:03Answer Klient70
До речі про " резервну ціну", як на мене це неповага до покупців,які витрачають свій час,бо аук має бути прозорим, а так це називається -" я продаю,але не продаю,бо ще не знаю за скільки" .І якщо на старі МОН ще можна якусь відмазку придумати( типу боюсь прдешевити) ,то який може бути резерв на сучасні мон,на які фіксована каталожна ціна
Якщо ви така чесна і поважна людина, то давайте ініціюємо щоб покупці теж сплачували аукціону "премію покупцю", як це прийнято на міжнародних аукціонах....
09.07, 21:51Answer TFMsale
Якщо я чесний продавець,то ставлю ціну за яку хочу продати,якщо вона завищена,то буду розглядати пропозиції,якщо занижена- аук її стабілізує(на рівні перекурів як мінімум),а якщо я" барига " ,то звичайно ж" усі методи гарні" і чому б не скористатись " підводними каменями", бо там ще трішки можна рвонути
09.07, 21:57Answer TFMsale
Так не питання - відкривайте таку тему і ініціюйте. Тут же мова йшла конкретно про резервну ціну. І не є коректним по конкретній цій темі відходити убік, приводячи в якості аргументів "ну, якщо ви така чесна і поважна людина ... так давайте обсудимо ще й таке ....." Давайте у цій темі обговоримо поставлену проблему, або питання. А інше - так само обговоримо при наявності відповідної теми.
09.07, 22:08Answer LOGOTYPE18
Так не питання - відкривайте таку тему і ініціюйте. Тут же мова йшла конкретно про резервну ціну. І не є коректним по конкретній цій темі відходити убік, приводячи в якості аргументів "ну, якщо ви така чесна і поважна людина ... так давайте обсудимо ще й таке ....." Давайте у цій темі обговоримо поставлену проблему, або питання. А інше - так само обговоримо при наявності відповідної теми.
Не манипулируйте! Топикстартер аноним  создал тему в которой и слова нет ни про какую резервную цену и даже около неё. Она вообще про другое. Уже не первая тема где вы просто флуд разводите. Вашу подобную тему закрыла администрация и правильно сделала. И эту закроют ибо она ни о чем. А резервная цена была и будет, скрытая, открытая. И ничего вы лично не сделаете. Ору с этого.
09.07, 23:55Answer TFMsale
По Вашей логике получается- "голосуй, не голосуй- все одно получишь...", так зачем тогда раздел создан? Что бы вникать и решать проблемы,или что бы писать то что "выгодно"( удобно) сайту?
10.07, 00:53Answer TFMsale
Согласен - я не точно выразился и автор темы не писал о резервной цене, но это не снимает Вашей манипуляции "ну, якщо ви така чесна і поважна людина ... так давайте обсудимо ще й таке ....." Всё остальное плоды Вашей фантазии - подобную тему я вообще никогда не открывал. За всё время я лично открыл 2 темы о конкретных фарфоровых фигурках. Тема о "скрытой" резервной цене, действительно ранее была, в ней было несколько сотен комментов и я в ней, втом числе, писал об этой опции, как об издевательстве над Покупателями, как всегда считал и считаю, как и многие другие. Но, автором её я не являлся.)) 
Насчёт того, закрыла ли "ту" тему именно администрация - не знаю. Закрыть тему может и её автор, когда посчитает её раскрытой. Кстати, не все темы приводят к каким-то изменениям. В темах обговариваются вопросы, которые волнуют пользователей, приводятся аргументы, разные мнения, разные точки зрения, некоторые люди просто впервые узнают о проблеме, некоторые становятся опытнее - темы для этого, в первую очередь.. 
Насчёт того, что Вы "орёте" - так у себя дома можете делать что хотите, сюда это не долетает. Орите на здоровье.))
10.07, 07:34Answer LOGOTYPE18
Согласен - я не точно выразился и автор темы не писал о резервной цене, но это не снимает Вашей манипуляции "ну, якщо ви така чесна і поважна людина ... так давайте обсудимо ще й таке ....." Всё остальное плоды Вашей фантазии - подобную тему я вообще никогда не открывал. За всё время я лично открыл 2 темы о конкретных фарфоровых фигурках. Тема о "скрытой" резервной цене, действительно ранее была, в ней было несколько сотен комментов и я в ней, втом числе, писал об этой опции, как об издевательстве над Покупателями, как всегда считал и считаю, как и многие другие. Но, автором её я не являлся.))  Насчёт того, закрыла ли "ту" тему именно администрация - не знаю. Закрыть тему может и её автор, когда посчитает её раскрытой. Кстати, не все темы приводят к каким-то изменениям. В темах обговариваются вопросы, которые волнуют пользователей, приводятся аргументы, разные мнения, разные точки зрения, некоторые люди просто впервые узнают о проблеме, некоторые становятся опытнее - темы для этого, в первую очередь..  Насчёт того, что Вы "орёте" - так у себя дома можете делать что хотите, сюда это не долетает. Орите на здоровье.))
В топике темы нет ни слова про резервную цену. Переставайте флудить.
09.07, 19:55
Пишу ещё раз специально для пользователя Choongachanga - действительно обидно за него, может удастся помочь:

Уважаемый Choongachanga, я специально просмотрел Ваши отзывы. Советую обратиться к модератору или администратору - там явно глюк программный. Если сейчас здесь кликнуть по Вашему нику, то откроется Ваша страничка где в правом верхнем углу приведены 8 отзывов от пользователей с никами: 154, redcom, dzertanodg, nyusik, Gigan76 (3 отзыва), Ksts - и все эти отзывы с оценкой ОТЛИЧНО. И в то же время, если на этой Вашей страничке слева кликнуть на "Оценки контрагентов" (их у Вас 88) то откроется страница типа со всеми отзывами в течении года, где все эти указанные мною отзывы по этим же никам , в этой же последовательности, но уже не на на ОТЛИЧНО, а с оценкой НОРМАЛЬНО, за исключением 1-го отзыва от пользователя с ником "154", который и там и там ОТЛИЧНО.
Тут явно что-то не так.
Modified by author 09.07, 19:57
09.07, 20:54
Добрый вечер. Поясните пожалуйста - что такое "открытая резервная цена " ?   Это когда в лоте стоит цена "купить сейчас " ? Или когда ставку перебивает робот ? Если с роботом, то какая тогда она " открытая цена " ?
09.07, 21:06Answer wadik
В "борьбе" с роботом все ясно- Ти поставил,он перебил,а вот когда ставка( конечная) стоит пол дня а результат стает известным только по окончанию торгов,то где тут открытость и честность?
09.07, 21:16Answer wadik
По-видимому, имелась ввиду не "открытая" резервная цена, а "скрытая", "прихована" - когда делают ставки Покупатели, торгуются, кто-то выигрывает, а по окончании торгов ему вместо поздравления с покупкой всплывает в лоте сообщение, что лот не продан, т.к. не достигнута резервная цена.
lufa166
09.07, 21:21Answer wadik
Відкрита резервна ціна- в моєму розумінні( це не офіційна назва)- це коли ви бачите, що в лоті є робот ,який перебиває ставки аж до резервної ціни. Бо у іншому випадку- закритій( прихованій ,як правильно підмітили)- ( теж просто назва для розуміння процесу,) діє так само резервна ціна ,тільки ви про неї не здогадуєтеся і думаєте, що остання ставка буде виграшною. Якось так.
Modified by author 09.07, 21:30
09.07, 22:03
Вітаю. Автор теми - тупо провокатор, який сховався за анонімом, з такою людиною не хтілося б проводити угоду купівлі - продажу, бо йому все буде не так в любому випадку.
09.07, 22:08Answer Lider-val
Та діло навіть не в авторі,є проблема- є тема ,а " в споре- рождается истина"
10.07, 01:33Answer Klient70
Згоден. Є тема, є питання, підняті автором. З ними можна погоджуватись, або ні. Але переключати дискусію не по суті питань, а до того, що тему відкрив Анонім - ну, це таке собі.) Тут в темах значна кількість анонімів, вони різні особи і точно не є поголовними "провокаторами". Якщо заявляти, що автор є провокатором - тоді вкажіть, що і навіщо він провокує. Провокує тим, що вказує на порушення Правил Віоліті при виставленні лоту? Чи неправдою є зловживання оцими "стан дивись по фото" в тих розділах, в яких заборонено так описувати лот? Чи замовчування дефектів? Чи те, що такі лоти з порушеннями не закриваються? Де провокація?
10.07, 07:06Answer LOGOTYPE18
Згоден. Є тема, є питання, підняті автором. З ними можна погоджуватись, або ні. Але переключати дискусію не по суті питань, а до того, що тему відкрив Анонім - ну, це таке собі.) Тут в темах значна кількість анонімів, вони різні особи і точно не є поголовними "провокаторами". Якщо заявляти, що автор є провокатором - тоді вкажіть, що і навіщо він провокує. Провокує тим, що вказує на порушення Правил Віоліті при виставленні лоту? Чи неправдою є зловживання оцими "стан дивись по фото" в тих розділах, в яких заборонено так описувати лот? Чи замовчування дефектів? Чи те, що такі лоти з порушеннями не закриваються? Де провокація?
На мій погляд, провокація саме в тому,  що із 60 дописів, автор анонім більше не написав нічого. Його не цікавить дискусія. Його цікавить срач.
lufa166
10.07, 07:32Answer olirka
Та який він там провокатор. Просто боягуз. Проблему описав, а відстояти свою думку- страшно. Хоче, щоб чужими руками.
Modified by author 10.07, 07:34
Yesterday, 18:58Answer olirka
Ну, інколи буває так, що автор вважає, що повністю окреслив свою думку в тексті теми і потім очікує, що будуть писати інші, чи є підтримка його точці зору, чи немає і т.і. Люди різні. В кінці кінців - срач-то (якщо він є)  якраз провокує не автор, який не вступає в срач, а ті, хто зовсім некультурно, безапеляційно, образливо і т.і. поводяться. Якщо йде обговорення виважено, без переходу на образливість особисту - так і срачу немає.
Yarda1340
Yesterday, 20:31Answer olirka
Це єдиний правильний висновок. 
Вже не вперше тут таке дякуючи аноніму. На старому Форумі не було й десятої частини подібних тем, бо не було анонімів.
09.07, 22:09Answer Lider-val
Вітаю. Автор теми - тупо провокатор, який сховався за анонімом, з такою людиною не хтілося б проводити угоду купівлі - продажу, бо йому все буде не так в любому випадку.
Повністю згодна.
09.07, 22:55Answer olirka
Повністю згодна.
Человеку просто делать не...й,  думает а создам тему людей поза...ю  простой ананик
10.07, 07:07
"Дефект — недолік та нездатність функціонувати внаслідок такого недоліку."
"Ай!! У вас тут потертость!!!А вот пятнышко!!! Вещи то всего 200 лет и такое!!! Вы указали, что без дефектов!!!"
10.07, 09:25
Очень интересно , куча коментариев и ни одного ответа нашего "доблесного" Анонима - революционера правдолюба.
10.07, 13:51
А чому за каждую ставку треба платити 1копійку чи той самий комент написати тоже платити вам це не хвилює?
10.07, 16:40
Я так думаю, якщо комусь не подобається щось платити, або не подобаються правила, то його тут ніхто не прив"язував щасливої дороги на інші сайти
10.07, 16:54Answer Lider-val
Десь я вже чув:" нашы правила- самые правильные правила в мире а если кто не согласен- тот нам " враг".Типова логіка продавця, а навіщо тоді форум і обговорення?Чи площадка працює лише в один бік?Якось Ви" шановний" цікаво " думаєте"
10.07, 20:38Answer Klient70
Одному подобається - іншому не подобається це вічна проблема
10.07, 22:16Answer Klient70
Десь я вже чув:" нашы правила- самые правильные правила в мире а если кто не согласен- тот нам " враг".Типова логіка продавця, а навіщо тоді форум і обговорення?Чи площадка працює лише в один бік?Якось Ви" шановний" цікаво " думаєте"
Вам крайне просто написали. Если вам не подходят правила этого маркетплейса, логично покупать/продавать в другом месте. Ничего в этом страшного не вижу.
10.07, 23:13Answer TFMsale
Вы меня почти убедили,я всерьез задумался свалить отсюда и не тратить себе нервы."Желаю что бы все"
11.07, 04:15
Все происходит как в жизни  -  прав не тот кто прав , а у кого больше прав.
lufa166
Yesterday, 23:30
Автор теми, він же " Анонім," хоче знати " ФІО" всіх, хто писав коментарі . Бо коментатори також ховаються( на його думку) ,але за ніком. Маю чудову пропозицію. П. " Анонім" ! А ви купіть по одному лоту у кожного, хто тут коментував. Знатимете не тільки " фіо",  але й номер банківської карти.
Modified by author Yesterday, 23:32
Today, 07:27
Аноним анонимом , но как вариант , может эта тема создана как социалогический ОПРОС ?
lufa166
Today, 09:40Answer olegmylavko777
Не думаю . Там же ж нічого не опитується, просто автор виказує своє обурення. Ясна справа, що брехливі продавці всіх дістали, але ж якби всі чесно писали, то продажі б встали. Невже автор  наївно думає, що тут зібрались  виключно високоморальні люди?Тому так і виходить-обманув- пронесло, а не пронесло, то повернув гроші або поскандалив. " Анонім", швидше за все, тут недовго, і ще не до кінця освоїла правила( думаю, що це жінка). Наприклад, коли  пише про те, що якщо продавець не хоче приймати пропозицій ціни, то хай би ставив зразу фіксовану. Людина, яка довго користується сайтом, повинна знати, що можна просто при виставлення лота відмінити функцію " пропозиція ціни". А автор цього не знає. І ще зауважила в темі декілька моментів, які  "працівник Віоліті", якщо це соцопитування, повинен би знати. Отже новачок.  Просто мені дивно, чому під " Анонімом" написано. Якщо ти виставляєш дійсно справедливі претензії ( які я особисто повністю підтримую), то напиши свій нік. Ми зайдемо на її сторінку, прочитаємо опис іі лотів, і тоді буде ясно - має право на обурення людина чи правило " чесності" діє лише  в односторонньому порядку.
Today, 09:54Answer lufa
Доброе утро. Под соц. опросом я подразумевал - узнать мнение продавцов и покупателей по данной теме. Вы все верно написали. Мне непонятно только одно - почему наш аноним не написал ни одного комментария , опровержения или согласия на комментарии форумчан. С УВ.
lufa166
Today, 12:56Answer olegmylavko777
Вона написала. Робила дописи в самій статті-додала абзац зі своїм "фе"  щодо коментарів  стосовно анонімності. А в дискусію не вступала, це так.
lufa166
Today, 12:58Answer lufa
P.S. А ви справді думаєте, що наша думка когось цікавить?
Today, 14:10
Якщо занурюватися в тему про недоліки. Особисто я не буду робити істерики , якщо дійсно рідкісна річ буде навіть без частин,  реставрацію ніхто не відміняв. Якщо річ мені дуже цікава, виключно мені і для особистої колекції,  я закрию очі  на печні  тріщини,  незначні сколи чи непролив глазурі, якщо ціна адекватна.  Якщо вказано щодо реставрації-я особисто не проводив- буду дивитися по ситуації, це ознака хитро...ного продавця. Якщо я бачу річ як предмет для комерції, тут вже інші вимоги. Знов таки, все залежить від самої речі. Наприклад,  майська ніч мені навіть в облизаному стані нецікава, а хлопчик на супутнику я маю із деякими сколами і дуже цьому рада до сих пір.
Modified by author Today, 14:10
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service. If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.