Anonymous
Anonymous
10 July, 00:55

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВІОЛІТІ.

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВІОЛІТІ.

ВІДЕО.
Хочеться, щоб на віоліті люди могли обмінюватись відео хоча б у пп віоліті, а не по якихось ссилках, на які може й не кожен має можливість перейти. Бо просити відео на вайбер не можна, адміністрація попереджає і погрожує. А ще краще, щоб у лотах можна було викладати не тільки фото, а й відео. 
І дуже дивно, чому це не можна давати свої дані, щоб побачити відео. Це що, тюрма, звідки не можна виходити ? Якісь дивні правила. Як не дозволяється для відео давати вайбер, то зробіть умови, де можна переглядати відео.

.
СТАВКИ. 
Ставки ставляться, ніби ти кров'ю розписався - ти вже повинен викупити. І продавець на тебе насідає, примушує викупити його товар. А якщо тобі це непотрібне, ти помилився ? Чи забув, що вже є подібна ставка. 

Все буває в житті, можеш щось не прочитати, щось неправильно зрозуміти. 
Тому хочеться більш гнучких правил. Наприклад, поставив ставку, і на протязі трьох днів можна її зняти. Так, це невигідно продавцям, але покупцям це вигідно. 

ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ.
Буває, у кількох продавців поставиш ставку на однаковий товар, і не надієшся, що хоч один прийме, а тут приймають всі. І навіщо тобі три однакові речі. І покупець може вибрати собі із трьох найкраще.
Хіба покупець не завжди правий ? Хіба не все для людей, не для того, щоб людям було краще? Хіба покупець не має сам вирішувати, за що йому віддавати свої гроші ? 

ТРЕБА, АЛЕ НЕ ЗАВЖДИ  ВИХОДИТЬ. 
Тема створена анонімно, тому що реакція зрозуміла. Всі продавці будуть проти того, щоб ставку можна було зняти. І скажуть- треба уважно ставити ставки. Так, треба, але ж не завжди це виходить. Гидко, коли тебе заставляє продавець викупляти якусь непотріб, яку ти б викинув. Та й він би її викинув, але ж можна знайти лоха, кому це впариш за гроші.

БРАК.
Добре було б, щоб віоліті зробило два майданчики, чи якось відгородило брачний товар і цілий товар. Щоб не вишуковувати, чи є де щось потрощене. Або щоб заставляли продавців ВКАЗУВАТИ БРАК, а не писати-СТАН ПО ФОТО.  Або пишуть на биту і клеєну річ-стан добрий, без сколів і тріщин. Так, тепер не можна вірити у написане про стан, а треба читати все, бо після "доброго" стану читаєш, що це бите і клеєне.
На жаль, віоліті не приймає ніякий дій, санкцій, нічого до непорядних продавців, які не виконають правила. Мабуть, це невигідно для самого ж віоліті.

Думаю, цю тему адміністрація видалить.
Відповідь за ставки - знаючи, що писатимуть, відповідаю - читайте вище написано всі відповіді на ваші коментарі. )))
Це суто моє особисте бачення віоліті, я виконую всі правила, в мене сотні відмінно, просто не все подобається. 

10.07, 01:21Adept
Відео - продавець за бажанням викладає на YouTube і додає посилання в лоті.
Все інше - погіршення, а не покращення... "Видаляти ставку" навіть в адекватних групах ФБ заборонено, на аукціонах тим більше, потрібно відповідати за свої ставки, або не робити їх взагалі.
"Відмовитись викупити лот" можете, - або з втратою суми відшкодування відсотків продавцю (за згодою продавця), або з втратою доступу до інтернет-майданчика, правила якого Вам не підходять...
12.07, 02:08Answer йфяйфяйфя
Відео - продавець за бажанням викладає на YouTube і додає посилання в лоті. Все інше - погіршення, а не покращення... "Видаляти ставку" навіть в адекватних групах ФБ заборонено, на аукціонах тим більше, потрібно відповідати за свої ставки, або не робити їх взагалі. "Відмовитись викупити лот" можете, - або з втратою суми відшкодування відсотків продавцю (за згодою продавця), або з втратою доступу до інтернет-майданчика, правила якого Вам не підходять...
Щодо відео, справа ось у чому- якщо завантажити відео прямо на Віоліті, то грошей на сервери не напасешся, бо відео важить просто дуже багато. Тому, Віоліті не може розміщувати відео у себе, а дає змогу кинути лінк з YouTube. Тут Анонім не правий 100%
Answers: 0
Answers: 1
Yarda1362
10.07, 01:57
Ці аноніми зі своїми "покращеннями" тепер як снігова лавина.
10.07, 02:36
Особисто я частіше тут виступав у ролі Покупця, ніж Продавця. І будучи Покупцем, і будучи Продавцем - як і Ви, чітко виконував Правила майданчику. Це я до того, що пишу коммент неупереджено, не тому, що я "професійний" Продавець.
1. ВІДЕО, особисті дані.
Особисті дані не можна надавати на загал, тому що це надає можливості здійснення потім купівлі-продажу контрагентами поза даним майданчиком. А Віоліті, все ж таки, не благодійний майданчик;
2.  Ставки.
Так, ставки треба робити обдумано, уважно і відповідати за свої ставки. Якщо випадково помилився і лишній нуль в ціні дав - можна одразу звернутися до модератора-адміністратора і попросити анулювати ставку. А так - або оплачуй, або не оплачуй і отримуй свій мінус рейтингу. Вважаю це правильним. До того ж буде повний рейвах, коли люди почнуть ставити-знімати впродовж 3-х днів. А деякі, з різних міркувань (у тому числі особистих негативних стосунків з Продавцем), можуть спеціально робити стаки, перебивати інших, завадити покупці іншими, знаючи, що потім може просто зняти ставку. 
3. Ну, момент коли ставиш у декількох Продавців ставки на однаковий товар, а потім вибирати, який з куплених оплачувати - тут немає про що обговорювати, вибачте, нісенітниця.
4. БРАК.
Тут повністю з Вами погоджуюсь про необхідність чіткого виконання Продавцями Правил Віоліті щодо опису товару, лоту і дійсного застосування санкцій. якщо це не виконується.
З повагою..
11.07, 06:31
Автор темы не хочет отвечать за свои действия,  вот и все .
Так может надо сначала думать, к чему могут привести ваши действия. 
Свобода это не вседозволенность, а ответственность.
А  у автора темы чего бы он не натворил,  ему все должны прощать. ( хочу делаю ставки, хочу отзываю,  хочу в  лоты личные данные и вайбер,  хочу, хочу, хочу...)
Автор темы перепутал ответственность ( правила виолити)   и  вседозволенность.
Modified by author 11.07, 07:27
11.07, 07:29
Автор темы путает  ответственность
 (правила виолити и их выполнение)    и вседозволенность.
11.07, 09:23
Кому ліньки довго читати, то я зробила стислий виклад. Анонім пише: 

"Хочу, щоб я міг вільно тупити, плутати, забувати, бути неуважним,  відкликати свої ставки, не викуповувати придбаний товар. І  щоб мені за це нічого не було. А ще краще - щоб мені дали пиріжок з  варенням за те, що  я такий красівий у вас тут на Віоліті. Бо покупатєль всігда  прав."

Ну от якось так).
11.07, 09:35Answer Marta_Kiev
То как Вы описали  правила есть на самом деле на олх.  Кроме пирожков с вареньем всё именно так и есть.
11.07, 10:18Answer wadik
Я больше 3-х лет на ОЛХ. Продавала в основном старые книги. И у меня совершенно противоположный опыт. За все время не выкупили только одну книгу, и то человек написал, извинился, что по личным обстоятельствам не успевает забрать в срок. А ОЛХ-доставка вообще очень удобно. Жаль, что теперь она платная, но, тем ни менее. И сам сайт интуитивно понятный и удобный, в отличие от.

Но на ОЛХ коллекционные вещи трудно продать, имхо, там больше бытовые товары. 

Просто я не понимаю взрослых людей, которые ведут себя как дети. Типа анонима, создавшего эту тему. Таким будет везде плохо, а в детский сад их уже не берут).
11.07, 10:25Answer Marta_Kiev
Заметьте пожалуйста  - я олх не ругаю. Просто пишу, что там правил , как таковых нет вообще, всё основано только на честном слове продавца и покупателя. Да, коллекционные предметы там продавать сложно, а  предметы некоторых тем они вообще запрещают продавать. Не понятно почему. И у меня опыт там тоже положительный. Не выкуп случается редко.
11.07, 10:35Answer wadik
Да, вы правы - по большому счету только на честном слове. Но ОЛХ-доставка - это хорошая страховка для обеих сторон: покупателю если товар не подошел - деньги автоматом возвращаются, а  продавцу не надо из своего кармана оплачивать обратную пересылку. Часто вообще бывают бесплатные акции на доставку от Укрпочты.

А от подмены, порчи товара или высылки откровенного фуфла никакик правила не защитят. Только самому стелить соломку везде, где можно. И да, на ОЛХ можно удобно продать кастрюли, а вот уже какой-то раритет - практически нереально, там совершенно другая целевая аудитория. Да и лот улетает в самый низ списка практически мгновенно и пропадает из поля зрения потенциальных покупателей. В общем, ничто не идеально).
Modified by author 11.07, 10:37
11.07, 22:29Answer wadik
Я на ОЛХ продаю уже десять лет. И у меня от сайта только приятные впечатления. Он удобный, понятный. Имеется множество полезных функций. А их ОЛХ-доставка просто спасение для продавцов и покупателей. Нет риска, нет свар и ссор. У меня за все время раз 15 покупатели не приходили за посылками, так они все возвращались ко мне БЕСПЛАТНО. Кстати, стоимость почтовых услуг при ОЛХ-доставке меньше, чем просто так посылать. Укрпочта всего 15 грн, Новая Почта - 45 грн. Личка есть, можно переписываться с контрагентами. Служба безопасности и модераторы хорошо работают.  А Виолити так себе, как заношеный дырявый пиджак, который все вспоминает времена, когда был новый и совершенно целый и думает, что он еще О-го-го, а на самом деле он уже Ох-ох-ох.
Answers: 2
11.07, 09:41Answer Marta_Kiev
Даже не могу понять и удивляюсь - как олх вообще существует ?....
11.07, 10:38Answer wadik
На олх я вже років так 12. Багато чого продавав та і купляв, клмп електроніку та різне. Треба мати якусь чуйку щоб розуміти що продавець продає а не дурить. Ну і з телефонами легко попасти. А олх доставка та коли була безкоштовно так супер. Печаль тільки що обмеження в кількості безкоштовних об'яв і тре купляти пакет на місяць
12.07, 20:15Answer wadik
Даже не могу понять и удивляюсь - как олх вообще существует ?....
ОЛХ - сраная контора, количество лотов ПО-ДЕБИЛЬНОМУ ограничено. Часто предложения от дебилов, предлагающих за товар треть, а то и десятую часть цены. Продаю редкий радиоприемник - за 3 000 грн. Дебил предалает всего 300 грн. Надоело посылать таких уебков - найух...
11.07, 14:34Answer Marta_Kiev
Кому ліньки довго читати, то я зробила стислий виклад. Анонім пише:  "Хочу, щоб я міг вільно тупити, плутати, забувати, бути неуважним,  відкликати свої ставки, не викуповувати придбаний товар. І  щоб мені за це нічого не було. А ще краще - щоб мені дали пиріжок з  варенням за те, що  я такий красівий у вас тут на Віоліті. Бо покупатєль всігда  прав." Ну от якось так).
Так вiн же АНАНИСТ  всего побiльше хоче
Answers: 3
11.07, 10:32
А підкажіть, може я не знаю, є якась автоматизація зміни ціни лотів? А то  багато лотів і потрібно кожний редагувати тільки щоб змінити ціну
11.07, 13:19
Ананiк дaе пропозицii  а шо показатись  Дрись Дрись сик сик
11.07, 13:26
Уберiть цю функцiю( ананистов)  i набагато меньше будуть писати  мiмуари  хворой голови.( Це форум !!!! Коллекцioнерiв  )
11.07, 13:28
Давайте же обсудим у кого i коли злохла теща
11.07, 14:12
1. На 1% зменшити комісію при продажі лотів в категорії Віоліті для колекціонерів ( Розділи що не увійшли в список розділів вище) - як на мене нинішні проценти трохи зависокі - 120 грн з продажі товару за 2000 грн багато, 100 грн краще було б
2.Відміна плати 0,01 грн за виставлення лоту, савку, пропозицію ціни - досвід якого іноземного аукціону тут використовується ??? (хочеш купляти - реєструйся і купляй без відкриття рахунку, треба продавати - відкривай рахунок)
3. 1 успішна угода - 1 рейтинговий бал. Зараз на 50 балів на скільки мільйонів треба продати товару ??? Середньостатистичний продавець до 50 балів буде збирати ДОВГО і НУДНО (і то не факт що зможе зібрати)
Modified by author 11.07, 16:23
11.07, 14:26Answer Dim1994
А  ключі  від  квартири де гроші  лежать Вам  ні треба? 
На блюдечку з блакитною облямівкою.
11.07, 14:27Answer Dim1994
1. На 1% зменшити комісію при продажі лотів в категорії Віоліті для колекціонерів ( Розділи що не увійшли в список розділів вище) - як на мене нинішні проценти трохи зависокі - 120 грн з продажі товару за 2000 грн багато, 100 грн краще було б 2.Відміна плати 0,01 грн за виставлення лоту, савку, пропозицію ціни - досвід якого іноземного аукціону тут використовується ??? (хочеш купляти - реєструйся і купляй без відкриття рахунку, треба продавати - відкривай рахунок) 3. 1 успішна угода - 1 рейтинговий бал. Зараз на 50 балів на скільки мільйонів треба продати товару ??? Середньостатистичний продавець до 50 балів буде збирати ДОВГО і НУДНО (і то не факт що зможе зібрати)
Я уже 11 рiк пiдвищую рейтiнг, думаю до 50 просто жития не хватить ноги витягну на...й
Yarda1362
11.07, 14:33Answer Dim1994
Вам щось пороблено? Чи ви в школі підручник з математики зкурили?
За продаж лота вартістю 1000 гривень при тарифі 6% скільки повинно бути списано з вашого рахунку? 
Можете не відповідати.
Ви з тієї самої категорії клієнтів Віоліті (як і автор теми) яким аби щось написати, а що не має значення.
Не треба винаходити колесо
Modified by author 11.07, 14:42
12.07, 07:39Answer Yarda
Почекайте - Ви не згодні з тим, що автор написав, що за 2000 гр. продажу треба заплатити 120 грн.? Я маю на увазі не відношення до усього комменту, а саме розрахунок скільки заплатити, з математикою?
Yarda1362
12.07, 09:05Answer LOGOTYPE18
Там спочатку мова йшла за 120 гривень з 1000 гривень проданого товару. 
Напис знизу бачите.

"Змінено автором Вчора, 16:23"
13.07, 09:15Answer Yarda
Дякую, зрозуміло. А то спочатку здивувався, де ж тут проти математики?))
Answers: 3
11.07, 17:26
віоліті повинно повернутись на 10 років назад...у відгуках повинна бути відповідь контрагентів.а не маски ...у цьому виграє і продавець і покупець....а так виграє тільки віоліті
Modified by author 11.07, 17:30
11.07, 17:53
Ну це все ніхто робити не буде. 70% продавців не надсилають післяплатою, деякі з них прямо кажуть: не подобається - проходь (це м'яко кажучи). Це до тих пір поки в них є покупці. Але це щвидко плине. Я розумію, що в кожного свій досвід і різні речі трапляються. Ви не хочете ризикувати. Але чому я, як покупець маю ризикувати всім: надішлю передплату- можуть кинути, загубиться посилка - за мій кошт, отримаю не те, або щось пошкоджене- це мої проблеми. Кажуть, "ось у мене рейтинг великий", тощо- ну так кидають всі- і з великим і з маленьким рейтингом. І при всьому цьому, Віоліті- просто спостерігач. Платформа нічого не робить. І їбіт...ся як хочете. Кого це хвилює?
11.07, 19:17Answer DmGanushchiak
Ну це все ніхто робити не буде. 70% продавців не надсилають післяплатою, деякі з них прямо кажуть: не подобається - проходь (це м'яко кажучи). Це до тих пір поки в них є покупці. Але це щвидко плине. Я розумію, що в кожного свій досвід і різні речі трапляються. Ви не хочете ризикувати. Але чому я, як покупець маю ризикувати всім: надішлю передплату- можуть кинути, загубиться посилка - за мій кошт, отримаю не те, або щось пошкоджене- це мої проблеми. Кажуть, "ось у мене рейтинг великий", тощо- ну так кидають всі- і з великим і з маленьким рейтингом. І при всьому цьому, Віоліті- просто спостерігач. Платформа нічого не робить. І їбіт...ся як хочете. Кого це хвилює?
Трошки хибна інформація, просто так відмовити відправляти накладеним платежем  продавець не може. Це порушує правила, це негативний відгук, можна отримати бан. Може є виключення для :зовсім новачкив, красного рейтинга великого , великогабаритні або дуже коштовні лоти, це можливо в кожному випадку модератор розглядає індивідуально . Але відмовити просто так в накладеному платежі  неможливо, мінімум без неприємних наслідків для продавця.
12.07, 07:48Answer TFMsale
Шановний TFMsale, думаю, що Ви трошки завеликий оптиміст.)) Якби так було, як Ви пишите, то не було б у 8-ми з 10-ти лотів написано про те, що накладеним не відправляють. Все б закінчилось, усі такі "бажанки" за декілька днів-тижнів. Особливо, якби виконувались Правила Віоліті і такі лоти закривались би, а Продавці такі отримували передбачені покарання. Сам факт того, що ніхто з адміністрації не чіпають такі лоти з порушеннями їми ж встановлених Правил, свідчить сам за себе.
12.07, 09:10Answer LOGOTYPE18
Шановний TFMsale, думаю, що Ви трошки завеликий оптиміст.)) Якби так було, як Ви пишите, то не було б у 8-ми з 10-ти лотів написано про те, що накладеним не відправляють. Все б закінчилось, усі такі "бажанки" за декілька днів-тижнів. Особливо, якби виконувались Правила Віоліті і такі лоти закривались би, а Продавці такі отримували передбачені покарання. Сам факт того, що ніхто з адміністрації не чіпають такі лоти з порушеннями їми ж встановлених Правил, свідчить сам за себе.
Я впевнений що це працює по факту. Не одноразово це підтверджувала адміністрація в декількох темах. 
У мене особисто ніколи не виникало проблем. Я відправляю, мені відправляють.
Імхо почати закривати тисячі лотів з цим коментарем нікому не потрібна зайва робота. Дуже багато "розумних" бачив які зараз заблоковані. 
 Ще раз вже особисто для вас. Якщо не влаштовують логічні ,звичайні правила маркетплейса. Треба користуватися послугами інших маркетплейсів. На сьогодні альтернативи краще Віоліті не існує в Україні.
Answers: 5
11.07, 23:37Answer DmGanushchiak
Совершенно верно, продавцы с высоким рейтингом, забронзовевшие в своем "величии", еще те едоки мозга чайными ложками. У меня один  такой местный аксакал ( я тут 100500 миллионов лет торгую) требовал дополнительную плату за доезд до почты и обратно, второй такой же прислал по факту вышиванку всю в пятнах и дырах, а в описании лота и на  фотографиях лота ничего такого не было (подменил, отфотошопил), третий с пеной у рта отказывался от личной встречи, мотивируя тем, что я хитрая и хочу избежать дополнительной платы за упаковку и пересылку Новой Почтой, даже модератору побежал жаловаться. Хамили все, в лицо тыкали рейтингами все. И все, абсолютно все продавцы требовали и требуют предоплаты.
11.07, 18:59
Дивні люди. Всі говорять правильно,  майже під всім можу ставити лайк, про непотріб та підробки вже мовчу. Але  ,нажаль,  це нікому не потрібно. Із власників майданчика. Працює на інерції розкрученості та відсутності альтернативи. Нажаль.
11.07, 23:12
***Гидко, коли тебе заставляє продавець викупляти якусь непотріб, яку ти б викинув.***  Аноним явно под коксом ставит ставки на непотреб, да еще и в нескольких экземплярах)))
11.07, 23:33Answer TrueN
***Гидко, коли тебе заставляє продавець викупляти якусь непотріб, яку ти б викинув.***  Аноним явно под коксом ставит ставки на непотреб, да еще и в нескольких экземплярах)))
Там самий жирний смалець далі по тексту йде -  ***Та й він би її викинув, але ж можна знайти лоха, кому це впариш за гроші.*** 😄

Як казав сучасний класик: ,,.. Я тєбя за то уважаю, Миша, шо ти рісковий парєнь..."
Modified by author 11.07, 23:34
12.07, 01:49
Давать возможность отменять ставки нельзя. Это не правильно и по отношению к другим покупателям. Для примера, я хотел купить монету и сделал ставку, сегодня мою ставку перебили, я выхожу из торгов и покупаю такую же монету у другого продавца и тут отменяется ставка........ Что делать дальше? Откатываться ставками тоже, а если нет возможности зайти на аук или не заметил... потом выкупать не нужный лот. Бредовая идея с отменой ставок.
12.07, 11:06
Поддерживаю на счёт ставок что отменять их нельзя , Виолити ценю за правило купил оплати. Говорю как продавец и как покупатель.
12.07, 21:06
Есть такой раздел, элементы содержащие драгметаллы. С учетом того, что работа на советском материале дает процентов 10-12 прибыли (на импорте чуть или не чуть чуть больше), считаю, что 6 % в этом разделе для дорогих лотов это много, хотя впрочем третий закон Ньютона работает и здесь - всякому действию есть противодействие - на первой сделке налаживается контакт, а дальше все летит мимо Виолити. Думаю надо было бы изменить, к примеру до 1000 грн - 6%, свыше 1000 - 60 грн + 3 % от суммы свыше 1000, свыше 5000 - 180 грн + 1,5% от суммы свыше 5000. Остальное меня не интересует практически.
12.07, 21:26Answer Stowmaster
Есть такой раздел, элементы содержащие драгметаллы. С учетом того, что работа на советском материале дает процентов 10-12 прибыли (на импорте чуть или не чуть чуть больше), считаю, что 6 % в этом разделе для дорогих лотов это много, хотя впрочем третий закон Ньютона работает и здесь - всякому действию есть противодействие - на первой сделке налаживается контакт, а дальше все летит мимо Виолити. Думаю надо было бы изменить, к примеру до 1000 грн - 6%, свыше 1000 - 60 грн + 3 % от суммы свыше 1000, свыше 5000 - 180 грн + 1,5% от суммы свыше 5000. Остальное меня не интересует практически.
Очень интересно. Но ничего не понятно. Комиссию берут с продавца. Продавец покупая у кого-то сырье чтобы выставить на виолити, всегда такой честный что дает полную цену за вычетом 10-12%?
13.07, 15:41Answer TFMsale
Очень интересно. Но ничего не понятно. Комиссию берут с продавца. Продавец покупая у кого-то сырье чтобы выставить на виолити, всегда такой честный что дает полную цену за вычетом 10-12%?
Есть еще скупки, которые на советском материале живут максимум на 20%. Поэтому тут больше чем минус 10-12% от содержания не бывает. И крупные лоты (10000 грн +) в этом сегменте встречаются очень редко, разве что выставки с ценой выше содержания...
13.07, 19:18Answer Stowmaster
Есть еще скупки, которые на советском материале живут максимум на 20%. Поэтому тут больше чем минус 10-12% от содержания не бывает. И крупные лоты (10000 грн +) в этом сегменте встречаются очень редко, разве что выставки с ценой выше содержания...
Очень интересно , но ничего не понятно. Кто комиссию платит "Виолити"? Скупки?
12.07, 21:19
На счет ставок - согласен с тем, что ставки отменять нельзя. Нет денег - не делай ставку. Считаешь что до конца аукциона возможно найдешь что-то лучше - не делай ставку. Боишься что продавец снимет лот или изменит условия - сделай ставку и зарезервируй деньги. Иначе ресурс превратится в балаган вроде эл о икса, где каждый встречный поперечный устанавливает собственные правила.
12.07, 21:48
А я хотів би щоб повернули старий інтерфейс віоліті ну дуже він класний був. А це що зараз ну не те…
12.07, 23:00
Ох и Аноним  - купил не купил , не понял , не дочитал - что же не публично делаете подобные предложения!
13.07, 16:00
За два дня 8 и 10 уже две АНОНИМНЫЕ гневно требовательные похожие темы на форуме. Не анонимы , а какие то мальчиши Кибальчиши объявились , а если призадуматься то Плохишами пахнет больше.
13.07, 19:17Answer olegmylavko777
За два дня 8 и 10 уже две АНОНИМНЫЕ гневно требовательные похожие темы на форуме. Не анонимы , а какие то мальчиши Кибальчиши объявились , а если призадуматься то Плохишами пахнет больше.
Так всем плевать на них глубоко на самом деле. Это все аферисты и мошенники & моралфаги.
13.07, 19:07
Пропоную трохи підкоригувати назву цьої теми "ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ Погіршення ВІОЛІТІ" і тоді все буде зрозуміло
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose
Cookies
We use essential cookies for the proper functioning of the website and additional ones to make interaction with the site as convenient as possible. It helps us personalize your user experience as well as obtain analytical information to improve the service. If you agree to accept all cookies, click "Accept all"; if not, click "Only essential". To learn more, view the Cookie Policy.