Messages
8
04.01, 13:01AuthorAnswer vkf77
Додайте фото гурта та вагу - краще на вагах.  Монета красива, хоча є пошкодження.   Що до ціни - ось вам посилання на аук - тут великий діапазон, як ви й хотіли, від 1 тис до 6 тис -  https://violity.com/ru/search/result?auction_id=&query=1+%D1%80%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%8C+1830+&filter=3&phrase=0&title=on
Добавив фото гурту. Був би дуже вдячний, якщо вискажетесь по ціні даної монети, а не подібних, це я бачив. З повагою
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 1
vkf771635
04.01, 13:06Answer Client935270
копійок багацько?  штатна вага такої монети 20, 73
Answers: 0
Answers: 1
Answers: 0
04.01, 13:30Author
2000 то якось не серйозно))) я мав на увазі не зі скількох стартувати в торгах, а в принципі яка можлива ціна по даній монеті з точки зору якості
Answers: 0
vkf771635
04.01, 17:12
Товар ваш -  визначення ціни ваша відповідальність.  Тут, на ауку, я спостерігаю два підходи. Перший - такий мякий, привабливий старт, не з 1 грн, звичайно, а такий, щоб запросити людей до торгів.  Другий - зразу врубити круту суму, так звану хотелку продавця. Тут так, або хтось таки викладе гроші, а більшість пройде мимо. Є й компромісний варіант з фіксованою вартістю продажу, нижче якої продавец не згоден продати. Останнім часом зустрічав декілька таких торгів.  Технологія нашого ауку дозволяє таке.  На мій погляд, цей варіант дозволяє визначити реальну ціну,  за яку він може продати, без ризику втрати.  Спостерігав цікаві торги по африканскій боні, там після довгих запеклих торгів фіксована сума не була досягнута. А наступного дня лот уже продали по тій сумі, на якій зупинились торги.
Answers: 0
Want to add a message?
To participate in the discussion, please log in.
SearchClose